x
sadsad x
asdasd
Cilt Bakım Önerileri

Gece Yatmadan Önce Cilde Ne İyi Gelir?

22 Ekim 2021
Gece Yatmadan Önce Cilde Ne İyi Gelir?

Cilt bakımı için ayırmanız zaman dilimine gece saatlerini eklemeniz son derece doğru bir hamle olacaktır. Peki gece yatmadan önce cilde ne iyi gelir? İşte bu tarz sorularınızın detaylı yanıtını öğrenmek için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. Hazırsanız hemen başlıyoruz.

Cilt Bakımı Günün Hangi Saatinde Yapılmalı?

18 Ekim 2021
Cilt Bakımı Günün Hangi Saatinde Yapılmalı?

Cilt bakımı günün hangi saatinde yapılmalı sorusu en çok merak edilenler arasında. Bu tip soruların detaylı yanıtını öğrenmek ve cilt bakım rutiniyle ilgili tüm ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olmak için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Nemlendirici Maske Ne İşe Yarar?

05 Ekim 2021
Nemlendirici Maske Ne İşe Yarar?

Nemlendirici maske kullanımıyla ilgili birçok detay merak konusu oluyor. Nemlendirici maske ne işe yarar? Ya da nemlendirici maskeler yüzde ne kadar kalmalı? İşte tüm sorularınızın detaylı yanıtları.. Hazırsanız başlıyoruz!

Nemlendirici Her Gün Kullanılır mı?

01 Ekim 2021
Nemlendirici Her Gün Kullanılır mı?

Nemlendirici kullanımıyla ilgili kafanızda birçok soru işareti var ise blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. Özellikle nemlendirici hergün kullanılır mı ve ne sıklıkla sürülür gibi konular en çok merak edilenler arasında. İşte nemlendirici kullanımıyla ilgili detaylar! Hazırsanız başlıyoruz..

Cilt için Peeling Nasıl Yapılır?

27 Eylül 2021
Cilt için Peeling Nasıl Yapılır?

Cilt bakımının en önemli adımlarından biri kuşkusuz peelingtir. Cildi arındırarak gözeneklerin temizlenmesini kolaylaştıran peeling ürünlerinde, uygulama aşamasında birçok detaya dikkat edilmesi gerekir. Peki cilt için peeling nasıl yapılır? Hazırsanız başlıyoruz..

Cildin Parlak Görünmesi için Ne Yapılmalı?

24 Eylül 2021
Cildin Parlak Görünmesi için Ne Yapılmalı?

Hangimiz cildimizin ışıl ışıl olmasını istemeyiz ki? Bu noktada çeşitli cilt bakım rutinini gerçeklekleştirmemiz gerektiğinin hepimiz bilincindeyiz. Peki cildin parlak görünmesi için ne yapılmalı? Merak ettiğiniz tüm detaylar blog yazımızın devamında.. Hazırsanız başlayalım!

Gece Cilt Bakımı Neden Önemli?

24 Ağustos 2021
Gece Cilt Bakımı Neden Önemli?

Cilt bakımı konusunda zamanlama son derece önem arz etmektedir. Evet günün her saatinde uygulanabilir fakat, gündüz olduğu kadar gece cilt bakımı da oldukça etkilidir. Peki gece cilt bakımı neden önemli ? Merak edenler için tüm detaylar blog yazımızın devamında!

Çenedeki Siyah Noktalar Nasıl Temizlenir?

23 Ağustos 2021
Çenedeki Siyah Noktalar Nasıl Temizlenir?

Cilt bakımı problemleri arasında en sık karşılaşılan sorunlardan biri kuşkusuz siyah noktalardır. Özellikle burun ve çene bölgesinde oluşan siyah noktalar, farklı sebeplerden meydana gelmektedir. Bu işin çözümü, öncelikle nedenini bilmekten geçer. Peki çenedeki siyah noktalar nasıl temizlenir? Merak edilen tüm detaylar blog yazımızın devamında!

Su Bazlı Kremler Hangi Ciltler İçin?

20 Ağustos 2021
Su Bazlı Kremler Hangi Ciltler İçin?

Cilt bakım ürünleri seçiminde öncelikli adım cildi iyi tanımaktan geçer. Cildinizi iyi tanıdığınız ve cilt tipinizi bildiğiniz takdirde doğru ürün seçimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Özellikle su bazlı kremleri kimlerin kullanması gerektiği merak konusu. Peki su bazlı kremler hangi ciltler için uygun ?

Cildimizin Hassas Olduğunu Nasıl Anlarız?

17 Ağustos 2021
Cildimizin Hassas Olduğunu Nasıl Anlarız?

Cildin hassasiyeti; cilt tipi ve dış faktörlere göre değişkenlik gösterir. Bu noktada cildimizi tanımak, öncelikli adımlar arasında yer almaktadır. Peki cildimizin hassas olduğunu nasıl anlarız ? Merak edilen detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. Hazırsanız hemen başlayalım!

Vücut için Sabun mu Duş Jeli Mi?

16 Ağustos 2021
Vücut için Sabun mu Duş Jeli Mi?

Yüz bakımına olduğu kadar vücut bakımına da önem verilmesi gerektiğini hepimiz bilmekteyiz. Vücut bakımında öncelikli adımlardan biri kuşkusuz temizliktir. Peki bu noktada hangi ürünlerin kullanılması doğru? Vücut için sabun mu duş jeli mi? Hazırsanız başlıyoruz!

Cilt Tipine Uygun Nemlendirici Nasıl Seçilir?

11 Ağustos 2021
Cilt Tipine Uygun Nemlendirici Nasıl Seçilir?

Her cilt, türüne ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Durum böyle olunca, cilt tipine uygun bakım ürünleri kullanmak kaçınılmaz olacaktır. Çünkü her ürün, her cilt tipine uygun olmayabilir. Bu kapsamda cilt tipine uygun nemlendirici nasıl seçilir sorusu da kafanızı kurcalıyor olabilir. Merak etttiğiniz tüm detayları blog yazımızın devamında bulabilirsiniz, hazırsanız hemen başlayalım!

Çok Yağlı Ciltler için Ne Yapılmalı?

28 Temmuz 2021
Çok Yağlı Ciltler için Ne Yapılmalı?

Ciltte karşılaşılan en büyük problemlerin başında çok yağlı ciltler gelmektedir. Bu noktada yağlı cildinizle nasıl baş edeceğinizi biliyor musunuz? Eğer bilmiyorsanız ve bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. Hazırsanız hemen başlayalım!

Cildi İyi Ne Temizler?

13 Temmuz 2021
Cildi İyi Ne Temizler?

Cilt bakımı adımlarında öncelik kuşkusuz cilt temizliği ile başlar. Bu noktada cilt tipinin ve cilt tipine göre kullanılan ürünlerin seçimi oldukça önem arz etmektedir. Peki cildi iyi ne temizler ? Bu sorunun detaylı yanıtını merak ediyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. Hazırsanız başlıyoruz.

Cilt Bakım Rutininde Neler Olmalı?

07 Haziran 2021
Cilt Bakım Rutininde Neler Olmalı?

Cilt bakımı; çeşitli adımlardan oluşmaktadır. Söz konusu adımlar doğru bir şekilde cilde uygulandığı takdirde pürüzsüz ve canlı bir cilde merhaba demeye hazır olun. Peki cilt bakım rutininde neler olmalı? Bakım işlemleri cilde nasıl uygulanmalı? Bu konu hakkında merak ettiğiniz tüm işlemler için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. Hazırsanız başlıyoruz.

Kuru Kaşınan Cilde Ne İyi Gelir?

03 Haziran 2021
Kuru Kaşınan Cilde Ne İyi Gelir?

En çok karşılaşılan problemlerin başında kuru ciltler gelir. Kuru cilt probleminde ise en büyük sorunlardan biri kuşkusuz kaşıntıdır. Kuruyan cilt pul pul dökülerek kaşıntı yapar. Bu noktada kullanılan cilt bakım ürünleri önem arz etmektedir. Peki kuru kaşınan cilde ne iyi gelir? Merak ettiğiniz tüm detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. Hazırsanız başlayalım!

Cilt Günde Kaç Kere Temizlenmeli?

18 Mayıs 2021
Cilt Günde Kaç Kere Temizlenmeli?

Cildinizin bakımı söz konusu olduğunda ilk adım kuşkusuz temizleme işlemiyle başlar. Bu işlemi nasıl ve hangi periyodlarla gerçekleştirdiğiniz oldukça önemlidir. Cildinize uygulayacağınız maske, peeling veya nemlendiricilerden önce mutlaka cildinizi arındırmanız gerekir. Peki cilt günde kaç kere temizlenmelidir? Merak edilenler için işte detaylar!

Yüz Kuruluğuna Hangi Krem İyi Gelir?

03 Mayıs 2021
Yüz Kuruluğuna Hangi Krem İyi Gelir?

Her cilt tipi, yapısına göre farklı cilt bakım ürünleri kullanmayı gerektirir. Özellikle kuru bir cilde sahipseniz hangi kremi kullanacağınız oldukça önem arz etmektedir. Çünkü her krem, her ciltte olumlu etkiler yaratmayacaktır. Yüz kuruluğuna hangi krem iyi gelir diye soracak olursanız sizleri daha fazla meraklandırmadan başlayalım. Kuru ciltler için krem seçimi konusunda detaylı bilgi sahibi olmak için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Tonik Hangi Aşamada Kullanılır?

29 Nisan 2021
Tonik Hangi Aşamada Kullanılır?

Tonik kullanımı, cilt bakım rutininin olmazsa olmazlarındandır. Cildinizi yatıştırmaya destek olan tonik, düzenli periyodlarla kullanıldığında etkisini gösterecektir. Peki cilt bakımı yaparken tonik hangi aşamada kullanılır? Tonik kullanımı ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Su Bazlı Nemlendirici Kimler Kullanabilir?

26 Nisan 2021
Su Bazlı Nemlendirici Kimler Kullanabilir?

Nemlendirici seçimi, cilt bakımı rutininin en önemli kısımlarından biridir. Doğru nemlendiriciyi seçebilmek için öncelikle cildinizi iyi tanımanız gerekir. Kuru mu yağlı mı yoksa karma bir cilt tipiniz var buna göre doğru nemlendiriciyi uygulamanız gerekir. Özellikle su bazlı nemlendiriciler son dönemlerde hemen herkesin favorisi. Peki su bazlı nemlendiricileri kimler kullanabilir? Detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Saç Dökülmesi İçin Hangi Yağ Kullanılmalı?

14 Nisan 2021
Saç Dökülmesi İçin Hangi Yağ Kullanılmalı?

Saç dökülmesi, birçok kişinin karşılaştığı problemlerin başında gelmektedir. Saç dökülmesi birçok sebepten kaynaklı olabilmektedir. Dökülmeyi önlemek için çeşitli yollara başvurulur. Bunlardan biri kuşkusuz bitkisel yağlardır. Bitkisel çözümler ile saç dökülme problemini ortadan kaldırmak istiyorsanız ve hangi yağın kullanılması gerektiğini merak ediyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Saç Bakım Yağı Ne Zaman Sürülmeli?

13 Nisan 2021
Saç Bakım Yağı Ne Zaman Sürülmeli?

Herkes saçlarının kusursuz görünmesini arzu eder. Işıl ışıl parlayan saçlar, yumuşacık pürüzsüz bir görünüm hemen hemen hepimizin isteğidir. Bu kapsamda saç bakımının kusursuz yapılması gerekir. Saç bakımı rutininde çeşitli ürünler yer alır. Bunlardan biri kuşkusuz saç bakım yağıdır. Peki saç bakım yağı ne zaman sürülmelidir? Detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Oluşan Çatlaklara Ne İyi Gelir?

08 Nisan 2021
Oluşan Çatlaklara Ne İyi Gelir?

Çatlak problemi, vücutta en çok karşılaşılan sorunların başında gelmektedir. Çatlak oluşumunu engellemek için piyasada birçok ürün yer almaktadır. Bu ürünler arasından seçim yapabilir veya doğal yollarla oluşumu engellemeye de yardımcı olabilirsiniz. Peki oluşan çatlaklara ne iyi iyi gelir hangi ürünler kullanılır? Detaylar için blog yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Kuru ve Hassas Ciltler için Ne Yapmalı?

06 Nisan 2021
Kuru ve Hassas Ciltler için Ne Yapmalı?

Ciltp tipi her bireye göre değişkenlik göstermekle birlikte, farklı reaksiyonlar verebilmektedir. Özellikle kuru ve hassas ciltler pek çok konuda farklı bakım rutini uygulamalıdır. Kuruyan ve ekstra hassas bir cildiniz varsa, kullanacağınız cilt bakım ürünleri de bu duruma göre değişkenlik göstermektedir. Kuru ve hassas ciltler için ne yapılması gerektiğini merak ediyorsanuz blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

Klasik Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

06 Nisan 2021
Klasik Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Cilt bakımı rutini, hemen hemen herkesin günlük ya da haftalık olarak gerçekleştirdiği bir işlem. Bu aşamada cilt temizlenir, nemlendirilir, peeling ile ölü derilerden arındırılır. Klasik cilt bakım rutininde yapılması gereken tüm detayları sizler için kaleme aldık. Merak ettikleriniz için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

Keratinli Şampuan Saç Uzatır Mı?

05 Nisan 2021
Keratinli Şampuan Saç Uzatır Mı?

Şampuan kullanımı, saç tipine göre değişkenlik göstermektedir. Son zamanlarda herkesin dilinde olan keratinli şampuan, saça sunduğu olumlu etkileriyle sıkça tercih edilmekte. Saçta bakım etkisi yaratan ekratinli şampuan hakkında birçok soru da beraberinde geliyor. Bunlardan biri keratinli şampuan saç uzatır mı? Merak edenler, blog yazımızın devamını inceleyebilir:)

İnce Telli Saçlar Ne Sıklıkla Yıkanmalı?

05 Nisan 2021
İnce Telli Saçlar Ne Sıklıkla Yıkanmalı?

Saç bakımı rutinin en önemli aşamalarından biri kuşkusuz yıkama işlemidir. Saç yıkama konusu ise her saç tipine göre değişiklik göstermektedir. Özellikle bu noktada ince telli saçların daha dikkatli olması gerekir. Yapısı gereği çabuk yağlanma özelliğine sahip olan ince telli asçlar ne sıklıkla yıkanmalı dediğinizi duyar gibiyim. Merak ettiğiniz tüm detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Göz Çevresi Kırışıklık Kremi Ne Zaman Kullanılmalı?

01 Nisan 2021
Göz Çevresi Kırışıklık Kremi Ne Zaman Kullanılmalı?

Göz çevresi bakımı, özellikle ileri yaşta bireylerin en çok önem verdiği konuların başında gelmektedir. Fakat göz çevresi bakımının tamamen yaştan bağımsız olduğunu söylememiz gerekir. Göz çevresi kırışıklık kremi kullanımı ise ne zaman başlamalı ve göz çevresine nasıl uygulanmalı gibi soruların en detaylı yanıtını merak ediyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

Doğal Yollarla Cilt Nasıl Temizlenir?

31 Mart 2021
Doğal Yollarla Cilt Nasıl Temizlenir?

Cildin kusursuz görünümü için temizlik unsuru kaçınılmazdır. Bu kapsamda cildinizin temizliğ, herşeyden önce gelir. Cilt bakımı rutinin ilk adımı olan cilt temizliği, temizleme ürünleri ile gerçekleştirilirken, doğal yollara da başvurulabilmektedir. Doğal yollarla cildinizi nasıl temizleyeceğinizi merak ediyorsanız hemen blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

Burundaki Siyah Noktalar Nasıl Yok Edilir?

31 Mart 2021
Burundaki Siyah Noktalar Nasıl Yok Edilir?

Siyah nokta oluşumu, ciltte en çok karşılaşılan problemlerin başında gelmektedir. Bu durumun önüne geçmek için çeşitli yöntemlere başvurulmaktadır. Özellikle burun bölgesinde çıkan siyah noktalar hepimizin kabusu! Burundaki siyah noktaların nasıl yok edildiğini merak ediyorsanız blog yazımızın devamını okuyabilirsiniz. 

Aloe Vera Yüz Temizleme Jeli Nasıl Yapılır?

30 Mart 2021
Aloe Vera Yüz Temizleme Jeli Nasıl Yapılır?

Aloe Vera nın faydalarının saymakla bitmediğini hepimiz bilmekteyiz. Vücuda olan faydaları ile birlikte ciltte de önemli ölçüde etkileri bulunmaktadır. Birçok yüz bakım ürününde kullanılan aloe vera, cildi temizleme etkisiyle de adından sıkça söz ettirmekte. Peki Aloe verayla yüz temizleme jeli nasıl yapılır? Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız blog yazımızın devamını okuyabilirsiniz. 

Yüz Temizleme Toniği Nasıl Kullanılır?

25 Mart 2021
Yüz Temizleme Toniği Nasıl Kullanılır?

Yüz temizliği aşamasında birçok ürün kullanımı gerekmektedir. Bu kapsamda en çok tercih edilen tonik, kullanımı ve cilde sağladığı etkileriyle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Yüz temizleme toniğinin kullanımı ile ilgili merak edilen tüm detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

Saç Dökülmesini Engellemek için Hangi Şampuan Kullanılmalı?

16 Mart 2021
Saç Dökülmesini Engellemek için Hangi Şampuan Kullanılmalı?

Saç dökülmesi problemi, en sık karşılaşılan sorunların başında gelmektedir. Saçların uçlarından kırılarak kopması ya da dökülmesi, ne yazık ki fazlasıyla canımızı sıkan bir durumdur. Bu durumun önüne geçmek için neler yapılmalı, hangi şampuan kullanılmalı gibi soruların cevabı için blog yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Evde El Bakımı Nasıl Yapılır?

12 Mart 2021
Evde El Bakımı Nasıl Yapılır?

Ellerinizde pürüzsüz bir dokunuş elde etmek istiyorsanız bakımınızı ertelememeniz gerekir. El bakımı aşamasında ihtiyaç duyduğunuz bazı ürünleri, kendiniz de evde yapabilirsiniz. İşte evde el bakımı ile ilgili küçük tüyolar! Nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız blog yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

El ve Ayak Peelingi Nasıl Yapılır?

10 Mart 2021
El ve Ayak Peelingi Nasıl Yapılır?

El ve ayak bakımı, birkaç farklı adımdan oluşmaktadır. Peeling ise bu adımların başında yer almaktadır. Hem ellerinize hem de ayaklarınıza peeling yaparak cildinizi yenileyebilirsiniz. Peki el ve ayak peelingi nasıl yapılır? Detaylar blog yazımızın devamında.

El Kuruluğuna Hangi Krem İyi Gelir?

10 Mart 2021
El Kuruluğuna Hangi Krem İyi Gelir?

El kuruluğu, en çok karşılaşılan problemlerin başında gelmektedir. Kuruluk problemini en aza indirgemek için kremler olmazsa olmazlarımızdandır. Peki el kuruluğuna hangi krem iyi gelir? İşte merak edilen tüm detaylar blog yazımızın devamında.

El Kremi Günde Kaç Kez Sürülmeli?

09 Mart 2021
El Kremi Günde Kaç Kez Sürülmeli?

El kremi kullanımı, ellerinizin bakımı için oldukça önemlidir. Yumuşacık ve pürüzsüz bir dokunuşun sırrı olan el kremleri, hangi aralıklarla kullanılmalı ya da el kremi kullanma rutini ne olmalı diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Cilt Nasıl Nemlendirilir?

08 Mart 2021
Cilt Nasıl Nemlendirilir?

Cildinizin daha canlı ve duru görünmesini desteklemek için öncelikli yapmanız gereken işlemlerden biri nemlendirmektir. Cildi nemlendirme işlemi son derece nazikçe olmalıdır. Cildinizi nasıl nemlendireceğinize dair etkili tüyoları merak ediyorsanız blog yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Cildimi Derinlemesine Nasıl Temizlerim?

08 Mart 2021
Cildimi Derinlemesine Nasıl Temizlerim?

Cildinizdeki kusursuz görünümün ilk adımı cilt temizliğinden geçmektedir. Temiz bir cilt daima daha fresh, daha canlı ve ipeksi bir görünüme sahip olur. Cildi derinlemesine temizlemenin her aşamasını merak ediyorsanız, detayların tamamını blog yazımızda bulabilirsiniz.

Vücut Bakımı Nasıl Yapılır?

10 Şubat 2021
Vücut Bakımı Nasıl Yapılır?

Temiz, arınmış ve yumuşal bir cilt, herkesin arzusu. Vücut bakımınızı yaparken günün yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atabilir ve cildinize hakettiği değeri verebilirsiniz. Vücut bakımı nasıl yapılır? blog yazımızda detayları öğrenebilirsiniz.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.