x
sadsad x
asdasd

Banyodan Sonra Saça Ne Sürülmeli?

09 Haziran 2022

Banyodan Sonra Saça Ne Sürülmeli?

Eksiksiz bir saç bakım rutini ile hacimli, güçlü ve herkesin hayran kalacağı saçlara sahip olmanız mümkün. Yıpranmış saçlarınızı eski formuna kavuşturmak için doğru bakım ürünlerini bir arada kullanarak ve istikrarlı olarak bir süre sonra saç sorunlarınızın azalmaya başladığını görebilirsiniz.

Benim zaten saçlarım gayet iyi durumda diyenleri de duyar gibiyiz…

Saçların şu an iyi durumda olması, neme ve özel bakıma ihtiyacı olmadığı anlamına gelmemektedir. Saçınızın var olan güzel formunu korumak veya onları eski formuna kavuşturmak için küçük ipuçlarını takip edebilirsiniz. 

Saç bakım ürünleri nasıl olmalı? Banyodan sonra saça ne sürülmeli? Gibi en merak edilen soruları sizin için yanıtlıyoruz.

Doğru Saç Bakım Ürünü Seçimi Nasıl Yapılır

Doğru Saç Bakım Ürünü Seçimi Nasıl Yapılır?

Saç bakımı da tıpkı cilt bakımı gibi saç tipinize ve saçınızın ihtiyaçlarına göre belirlenecek ürünlerle yapılmalıdır. Herkesin aynı şampuandan, aynı bakım kreminden memnun kalması mümkün değildir.

Şampuan ve bakım kremleri, saç bakım rutininin temel ürünleri olup, doğru ürün seçimi yapılmadığında banyo sonrası kullanılacak bakım ürünlerinin de etkinliği azalabilir.

En Çok Tercih Edilen Saç Bakım Setleri

Petite Maison Hacim Veren 2'li Şampuan SetiSaç bakım setlerinden yararlanarak, aynı markanın aynı saç sorununa yönelik ürettiği formülleri bir arada kullanabilirsiniz. Petite Maison Saç Dökülmelerine Karşı 2'li Bakım Seti, hem saç dökülmelerinin önüne geçmeniz hem de dökülmeleri durdurabilmeniz için formüle edilmiştir.

Hacimsiz ve sönük duran saçlarda ise Petite Maison Hacim Veren 2'li Saç Bakım Seti en çok tercih edilen ürünler arasında gösterilir.

Boya, şekillendirici gibi müdahalelerle yıpranan saçlarda ise Petite Maison Yıpranmış ve Kırılgan Saçlar İçin 2'li Bakım Seti tercih edilir.

 

 

Petite Maison Hacim Veren 2'li Şampuan Seti ürünümüzü satın almak için tıklayın. 

 

 

Banyo Sonrası Saç Bakımı

Petite Maison Yıpranmış ve Kırılgan Saçlar İçin 2'li Şampuan SetiBanyo esnasında kullandığınız saç bakım ürünlerinin yanı sıra banyo sonrasında da saç bakımınızı destekleyecek ürünler tercih edebilirsiniz. Durulanmayan bakım kremleri, sıvı saç kremleri ve saç bakım yağları, şampuan ve bakım kremlerinin etkinliğini destekleyici ürünlerdir.

Saçlarınız nemliyken uygulayacağınız bu ürünler, özellikle kurutma ve şekillendirme öncesinde saçınızın üzerinde korumayı destekleyen bir katman oluşturarak ısının olumsuz etkilerine karşı saçınızı koruma görevi üstlenecektir.

 

 

Petite Maison Yıpranmış ve Kırılgan Saçlar İçin 2'li Şampuan Seti ürünümü satın almak için tıklayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.