x
sadsad x
asdasd
Blog

Anneler Gününde Anneme Ne Alabilirim?

16 Nisan 2021
Anneler Gününde Anneme Ne Alabilirim?

Anneler günü hediyeleri kapsamında çeşitli ürün seçenekleri ile annelerinizi mutlu etmeye hazır olun. Özellikle cilt bakım ürünleri, nemlendirici kremler ve vücut spreyleri ile anneninizin kişisel bakım rutinine destek olabilir, onların doğal ışıltısını ortaya çıkarabilirsiniz. Anneler gününde anneme ne alabilirim diye düşünüyorsanız daha fazla araştırmayın! Anneler günü hediye fikirleri için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Yüzde Gözenekler Neden Oluşur?

04 Mayıs 2021
Yüzde Gözenekler Neden Oluşur?

Ciltteki problemler, genel olarak cilt tipine paralel olarak ortaya çıkmaktadır. Her cilt tipinin karşılaştığı sorunlar arasında en geneli kuşkusuz gözenek problemidir. Peki gözenekler neden oluşur? ya da bu gözeneklerin oluşumunu engellemek için neler yapmalıyız? Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

Yüz Kuruluğuna Hangi Krem İyi Gelir?

03 Mayıs 2021
Yüz Kuruluğuna Hangi Krem İyi Gelir?

Her cilt tipi, yapısına göre farklı cilt bakım ürünleri kullanmayı gerektirir. Özellikle kuru bir cilde sahipseniz hangi kremi kullanacağınız oldukça önem arz etmektedir. Çünkü her krem, her ciltte olumlu etkiler yaratmayacaktır. Yüz kuruluğuna hangi krem iyi gelir diye soracak olursanız sizleri daha fazla meraklandırmadan başlayalım. Kuru ciltler için krem seçimi konusunda detaylı bilgi sahibi olmak için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Yaşlanma Karşıtı Kremler İşe Yarıyor Mu?

30 Nisan 2021
Yaşlanma Karşıtı Kremler İşe Yarıyor Mu?

Belli bir yaşa geldikten sonra, cildimizdeki yaşlanma belirtilerini minimuma indirgemek için çeşitli yollara başvururuz. Bunlardan biri kuşkusuz yaşlanma karşıtı kremlerdir. Peki yaşlanma karşıtı kremler gerçekten bu konuda işe yarıyor mu? Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Tonik Hangi Aşamada Kullanılır?

29 Nisan 2021
Tonik Hangi Aşamada Kullanılır?

Tonik kullanımı, cilt bakım rutininin olmazsa olmazlarındandır. Cildinizi yatıştırmaya destek olan tonik, düzenli periyodlarla kullanıldığında etkisini gösterecektir. Peki cilt bakımı yaparken tonik hangi aşamada kullanılır? Tonik kullanımı ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Yüz Temizleme Toniği Nasıl Kullanılır?

25 Mart 2021
Yüz Temizleme Toniği Nasıl Kullanılır?

Yüz temizliği aşamasında birçok ürün kullanımı gerekmektedir. Bu kapsamda en çok tercih edilen tonik, kullanımı ve cilde sağladığı etkileriyle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Yüz temizleme toniğinin kullanımı ile ilgili merak edilen tüm detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

Tonik Günde Kaç Kez Uygulanır?

28 Nisan 2021
Tonik Günde Kaç Kez Uygulanır?

Cilt bakımı adımlarının en önemlilerinden bir tanesi şüphesiz tonik kullanımıdır. Cildi yatıştırmaya yardımcı olan tonikler, birkaç uygulamadan sonra etkisini göstermektedir. Toniğin günde kaç kez kullanılması gerektiği ise sıkça merak edilenler arasında. Tonik günde kaç kez kullanılır diye merak ediyorsanız blog yazımızın devamını inceleyerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Doğal Tüy Dökücü Krem Nasıl Yapılır?

25 Mart 2021
Doğal Tüy Dökücü Krem Nasıl Yapılır?

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın birçok yolu bulunmaktadır. Tüy dökücü kremler bu kapsamda en çok tercih edilen ürünlerden oluyor. Peki doğal tüy dökücü kremin nasıl yapıldığını merak ediyor musunuz? O halde hazırsanız tüy dökücü krem yapımı ile ilgili detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Yüz Temizleme Sütü Nedir?

25 Mart 2021
Yüz Temizleme Sütü Nedir?

Yüz temizliği aşamasında en büyük yardımcınız olan yüz temizleme sütü, kolay kullanımı ve cilde olumlu yönde etki eden yapısıyla sıkça tercih edilmekte. Peki yüz temizleme sütü nedir, ne işe yarar? Bu tip soruların yanıtını merak ediyorsanız detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

Şampuan Değiştirmek Saçta Kepek Yapar Mı?

27 Nisan 2021
Şampuan Değiştirmek Saçta Kepek Yapar Mı?

Şampuan değişikliği saçta kepek yapar mı sorusu briçok kişinin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Kimi yapar derken kimi ise kepek sorununun bundan kaynaklı olmadığını öne sürüyor. Şampuan değiştirince saçta kepek olur mu sorusunun detaylı yanıtı için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Yüz Temizleme Jeli Günde Kaç Kez Kullanılmalı?

24 Mart 2021
Yüz Temizleme Jeli Günde Kaç Kez Kullanılmalı?

Yüz temizliği işlemi çeşitli adımlardan oluşmaktadır. Kusursuz bir cilt için ilk adım temizleme işleminden geçmektedir. Bu kapsamda yüz temizleyiciler oldukça önem arz etmektedir. Yüz temizleme jelinin kullanımı ve günde kaç kez uygulanması gerektiği ile ilgili detayları merak ediyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Su Bazlı Nemlendirici Kimler Kullanabilir?

26 Nisan 2021
Su Bazlı Nemlendirici Kimler Kullanabilir?

Nemlendirici seçimi, cilt bakımı rutininin en önemli kısımlarından biridir. Doğru nemlendiriciyi seçebilmek için öncelikle cildinizi iyi tanımanız gerekir. Kuru mu yağlı mı yoksa karma bir cilt tipiniz var buna göre doğru nemlendiriciyi uygulamanız gerekir. Özellikle su bazlı nemlendiriciler son dönemlerde hemen herkesin favorisi. Peki su bazlı nemlendiricileri kimler kullanabilir? Detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Yüz Nemlendirici Nasıl Kullanılır?

24 Mart 2021
Yüz Nemlendirici Nasıl Kullanılır?

Yüz bakımı için en gerekli olan ürünlerin başında yüz nemlendiriciler gelmektedir. Bu kapsamda cildinize uygun nemlendirici seçiminde bulunmak son derece öenmlidir. Yüz nemlendirici seçiminden sonra nasıl kullanıldığı da merak edilenler arasında. Yüz nemlendiricinin nasıl kullanıldığı hakkında merak edilenler için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

Soyulabilir Yeşil Çay Maskesi Nasıl Yapılır?

22 Nisan 2021
Soyulabilir Yeşil Çay Maskesi Nasıl Yapılır?

Cilt bakımı rutininde en çok kullanılan ürünlerin başında cilt maskeleri gelmektedir. Bunlar soyulabilir ve jel kıvamında olarak ikiye ayrılmaktadır. Son zamanlarda en popüler olan soyulabilir yeşil çay maskesi ise cildine önem verenlerin gözdesi oluyor. Peki evde soyulabilir yeşil maskenin nasıl yapılacağı hakkında fikriniz var mı? Merak edilenler için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Yüz Maskesi Yüzde Ne Kadar Kalmalı?

24 Mart 2021
Yüz Maskesi Yüzde Ne Kadar Kalmalı?

Yüz maskesi kullanımı, cilt bakımının olmazsa olmaz adımlarının başında gelmektedir. Yüz maskesi seçerken cilt tipinize uygun tercihlerde bulunmak her zaman doğru olacaktır. Bununla birlikte yüz maskesinin yüzde ne kadar kalması gerektiği de önem arz etmektedir. Konuyla ilgili detaylar için blog yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. 

Siyah Maske Siyah Noktalara İyi Gelir Mi?

21 Nisan 2021
Siyah Maske Siyah Noktalara İyi Gelir Mi?

Çeşitli nedenlerle siyah nokta problemi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Siyah nokta sorununun önüne geçmek için birçok yöntem bulunuyor. Bunlardan biri kuşkusuz maskelerdir. En çok merak edilen konu ise siyah maskelerin siyah noktalara iyi gelip gelmediği.. Bu konu hakkında detaylı bilgi edinmek için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

Yüz Bakımı İçin Ne Kullanılmalı?

23 Mart 2021
Yüz Bakımı İçin Ne Kullanılmalı?

Yüz bakımı aşamasında, hangi adımların uygulanacağı ile birlikte hangi ürünlerin tercih edileceği de önem arz etmektedir. Bu noktada ilk adım kuşkusuz temizleme ile başlar. Peki yüz bakımı için hangi ürünler kullanılmalı, nasıl uygulanmalı? Yüz bakımı hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

Sivilceli Ciltler Güneş Kremi Kullanmalı Mı?

20 Nisan 2021
Sivilceli Ciltler Güneş Kremi Kullanmalı Mı?

Sivilce eğilimi olan ciltler özellikle güneşe çıktığında çeşitli yöntemlerle cildini koruması gerektedir. Bu kapsamda birçok üründen destek alabilirler. Eğer sivilce problemi yaşıyorsanız güneşten korunmak için hangi ürünleri kullanmalısınız sorusunun yanıtını arıyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. İşte detaylar!

Yağlı Ciltler İçin Hangi Nemlendirici?

23 Mart 2021
Yağlı Ciltler İçin Hangi Nemlendirici?

Nemlendirici seçimi yaparken birçok kriterin göz önünde bulundurulması gerekir. Bu kriterlerin başında cilt tipiniz gelmektedir. Özellikle en çok sorulan soruların başında gelen yağlı ciltler için hangi nemlendirici konusu, tüm detaylarıyla blog yazımızda. Merak edilenler için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Shea Yağı Lekelere İyi Gelir Mi?

19 Nisan 2021
Shea Yağı Lekelere İyi Gelir Mi?

Leke problemi, cilt ile ilgili sorunların başında gelmektedir. Bununla ilgili çeşitli yollara başvurulması gerekirken dermatolojik destek de alınmaktadır. Fakat doğal yollarla lekelerin önüne geçmek istiyorsanız bitkisel yağlardan destek alabilirsiniz. Özellikle shea yağı, son zamanlarda herkesin tercihi oluyor, işte detaylar!

1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.