x
sadsad x
asdasd
Blog

Çok Yağlı Ciltler için Ne Yapılmalı?

28 Temmuz 2021
Çok Yağlı Ciltler için Ne Yapılmalı?

Ciltte karşılaşılan en büyük problemlerin başında çok yağlı ciltler gelmektedir. Bu noktada yağlı cildinizle nasıl baş edeceğinizi biliyor musunuz? Eğer bilmiyorsanız ve bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. Hazırsanız hemen başlayalım!

Cildi İyi Ne Temizler?

13 Temmuz 2021
Cildi İyi Ne Temizler?

Cilt bakımı adımlarında öncelik kuşkusuz cilt temizliği ile başlar. Bu noktada cilt tipinin ve cilt tipine göre kullanılan ürünlerin seçimi oldukça önem arz etmektedir. Peki cildi iyi ne temizler ? Bu sorunun detaylı yanıtını merak ediyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. Hazırsanız başlıyoruz.

Doğru Saç Bakımı Nasıl Olmalı?

12 Temmuz 2021
Doğru Saç Bakımı Nasıl Olmalı?

Her saç tipine uygun bakımı yapmak, saçların daha sağlıklı ve parlak olmasında etken bir rol oynar. Bu noktada öncelikle saç tipinizin ne olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Birçok saç bakım ürünü arasından, saçınıza en uygun ürünü belirleyerek, doğru adımlarla saç bakım işlemini gerçekleştirmeniz etkili olacaktır. Peki doğru saç bakımı nasıl olmalı? Hazırsanız başlıyoruz!

Ciltte Soyulma Neden Olur?

05 Temmuz 2021
Ciltte Soyulma Neden Olur?

Cildinizde farklı nedenlerden kaynaklanan problemler meydana gelebilmektedir. Öncelikle bu durumun nedeni iyice araştırılmalı, sonrasında gerekli bakım işlemi gerçekleştirilmelidir. Cilt problemlerinden biri kuşkusuz soyulmadır. Peki ciltte soyulma neden olur? Konuyla ilgili merak edilen tüm detaylara blog yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Hazırsanız başlıyoruz!

Yüz Kendini Kaç Günde Yeniler?

01 Temmuz 2021
Yüz Kendini Kaç Günde Yeniler?

Yüz bakımı ile ilgili merak edilenler arasında yer alan konulardan biri cildin kendini kaç günde bir yenilediğidir. Bu noktada düzenli cilt bakımı oldukça önem arz etmektedir. Yüz kendini kaç günde yeniler sorusunun yanıtıyla ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar blog yazımızın devamında! Hazırsanız hemen başlıyoruz.

Evde Cilt Bakımı Kaç Günde Bir Yapılmalı?

07 Haziran 2021
Evde Cilt Bakımı Kaç Günde Bir Yapılmalı?

Cilt bakımı rutini; günlük, haftalık ve aylık olarak çeşitli aşamalardan oluşmaktadır. Cildinizin ihtiyaç duyduğu bakıma göre şekillenen cilt bakım rutini işlemi, uygulanma konusunda da değişkenlik göstermektedir. Peki evde cilt bakımı kaç günde bir yapılmalı ? Sorunun cevabını merak ediyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. Hazırsanız hemen başlıyoruz!

Cilt Bakım Rutininde Neler Olmalı?

07 Haziran 2021
Cilt Bakım Rutininde Neler Olmalı?

Cilt bakımı; çeşitli adımlardan oluşmaktadır. Söz konusu adımlar doğru bir şekilde cilde uygulandığı takdirde pürüzsüz ve canlı bir cilde merhaba demeye hazır olun. Peki cilt bakım rutininde neler olmalı? Bakım işlemleri cilde nasıl uygulanmalı? Bu konu hakkında merak ettiğiniz tüm işlemler için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. Hazırsanız başlıyoruz.

Kuru Kaşınan Cilde Ne İyi Gelir?

03 Haziran 2021
Kuru Kaşınan Cilde Ne İyi Gelir?

En çok karşılaşılan problemlerin başında kuru ciltler gelir. Kuru cilt probleminde ise en büyük sorunlardan biri kuşkusuz kaşıntıdır. Kuruyan cilt pul pul dökülerek kaşıntı yapar. Bu noktada kullanılan cilt bakım ürünleri önem arz etmektedir. Peki kuru kaşınan cilde ne iyi gelir? Merak ettiğiniz tüm detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. Hazırsanız başlayalım!

Sivilce Kremi Kullanırken Nemlendirici Kullanılır mı?

02 Haziran 2021
Sivilce Kremi Kullanırken Nemlendirici Kullanılır mı?

Sivilce problemi ile karşı karşıya kalındığında en etkili çözüm sivilce kremi kullanımıdır. Fakat sivilce kremi kullanırken birçok detayın göz önünde bulundurularak dikkat edilmesi gerekir. Özellikle sivilce kremi kullanırken nemlendirici kullanılır mı sorusu en çok merak edilenlerden biri oluyor. Hazırsanız hemen konuyla ilgili detayları ele alalım.

Krem ve Losyon Arasındaki Fark Nedir?

01 Haziran 2021
Krem ve Losyon Arasındaki Fark Nedir?

Birçok kişinin merak ettiği konulardan biridir krem ve losyonlar arasındaki fark! Evet çeşitli benzerlikleri olsa da, farklı özellikleri ve içeriklerinin olması elbette olağan. Krem ve losyon arasındaki fark nedir gibi soruların en detaylı yanıtını öğrenmek istiyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. Hazırsanız başlayalım!

Peelingten Sonra Krem Sürülür mü?

31 Mayıs 2021
Peelingten Sonra Krem Sürülür mü?

Cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı, çeşitli ürün seçenekleri ve uygulayacağınız bakım işlemleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Bu ürünlerden biri kuşkusuz peeling lerdir. Peelingten sonra krem sürülür mü sorusu ise bu konuda en çok merak edilen detaylardan biri oluyor. Konuyla ilgili bilgi sahibi olmak için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Cilde Yağ Sürmek Zararlı mı?

28 Mayıs 2021
Cilde Yağ Sürmek Zararlı mı?

Herkes cildinin sağlıklı ve son derece pürüzsüz olmasını arzu eder. Durum böyle olunca çeşitli cilt bakım ürünlerine başvururuz. Özellikle cilde yumuşacık bir dokunuş kazandıran yağlar, son zamanlarda çoğu kişinin tercihi oluyor. Cilde yağ sürmek zararlı mı sorusu ise en çok merak edilenler arasında! Konuyla ilgili detayları öğrenmek için blog yazımızın devamını okumaya hazır olun..

Yüze Ne Kadar Nemlendirici Sürülmeli?

27 Mayıs 2021
Yüze Ne Kadar Nemlendirici Sürülmeli?

Cilt bakımı adımlarından biri olan nemlendirme işlemi, rutin periyodlarla gerçekleştirilmesi gerekir. Bu noktada cikt tipi ve uygulamak istediğiniz cilt bakım işlemi önem arz etmektedir. En çok merak edilenlerden biri nemlendiricinin yüze ne kadar sürülmesi gerektiği konusu! Tüm sorularınızın detaylı yanıtı için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Haftada Kaç Kez Maske Yapılmalı?

26 Mayıs 2021
Haftada Kaç Kez Maske Yapılmalı?

Klasik cilt bakımı rutininin olmazsa olmazlarından biri kuşkusuz maskelerdir. Cildi derinlemesine temizledikten sonra uygulanan yüz bakım maskeleri, düzenli periyodlarla yapılması gerekir. Bu kapsamda haftada kaç kez maske yapılmalı sorusu en çok merak edilenler arasında! Sorularınızın yanıtı için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Arındırıcı Yüz Maskesi Ne İşe Yarar?

25 Mayıs 2021
Arındırıcı Yüz Maskesi Ne İşe Yarar?

Yüz maskeleri, her cilt tipine ve gerçekleştirilmek istenen bakım türüne göre değişkenlik gösterir. Bunlardan biri şüphesiz arındırıcı maskelerdir. Cildinizdeki ölü derileri ve derinin altındaki kalıntıları temizleyip arındırma gücüne sahip olan bu maskeler, birçok faydasıyla öne çıkıyor. Merak edilen detayların yanıtı için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Kağıt Maske Duştan Önce mi Sonra mı?

24 Mayıs 2021
Kağıt Maske Duştan Önce mi Sonra mı?

Cilt bakımı rutininin en önemli adımlarından biri maske kullanımıdır. Bu aşamaya tüm cilt maskeleri dahil edilebilir. Ama özellikle son zamanlarda revaçta olan kağıt maskeler, hemen hemen herkes tarafından kullanılmakta. Kağıt maske kullanımıyla ilgili merak edilen birçok detay yer alıyor. Bunlardan biri kağıt maskenin duştan önce mi yoksa sonra mı kullanılması gerektiği. Sorunun cevabıyla ilgili merak ettiğiniz konular hakkında işte detaylar.. 

Sivilceli Cilde Nemlendirici Sürülür mü?

21 Mayıs 2021
Sivilceli Cilde Nemlendirici Sürülür mü?

Cildiniz sivilceye eğilimli ise, kullandığınız ürünlerin seçimine özen göstermeniz gerekmektedir. Çünkü cilt bakım ürünleri her cilt tipine göre değişik özelliklere sahiptir. Özellikle nemlendirici seçimi konusunda son derece dikkatli olmalısınız. Özellikle akne eğilimli cildiniz var ise! Peki sivilceli cilde nemlendirici sürülür mü? İşte tam da bu sorunun cevabını merak edenlerdenseniz blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Cildi Nemlendirmek Ne İşe Yarar?

20 Mayıs 2021
Cildi Nemlendirmek Ne İşe Yarar?

Cilt bakımı adımlarında en önemli işlemlerden biri kuşkusuz cildi nemlendirmektir. Cilde sunduğu yumuşacık etki ve pürüzsüz dokunuş ile cildinizin daha canlı görünmesini sağlar. Peki bununla birlikte cildi nemlendirmenin diğer faydaları nelerdir? Merak edilen detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

Şampuan Saç Dökülmesini Önler Mi?

06 Mayıs 2021
Şampuan Saç Dökülmesini Önler Mi?

Saç dökülmesi, birçok kişinin karşılaştığı problemlerin başında gelmektedir. Bu durumun önüne geçilmesi için öncelikle dökülme sebebinin öğrenilmesi gerekir. Peki şampuanlar saç dökülmesini önler mi? Saç dökülmesini hangi şampuanın önlediğini merak ediyorsanız ve nasıl kullanılması gerektiği konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Cilt Günde Kaç Kere Temizlenmeli?

18 Mayıs 2021
Cilt Günde Kaç Kere Temizlenmeli?

Cildinizin bakımı söz konusu olduğunda ilk adım kuşkusuz temizleme işlemiyle başlar. Bu işlemi nasıl ve hangi periyodlarla gerçekleştirdiğiniz oldukça önemlidir. Cildinize uygulayacağınız maske, peeling veya nemlendiricilerden önce mutlaka cildinizi arındırmanız gerekir. Peki cilt günde kaç kere temizlenmelidir? Merak edilenler için işte detaylar!

Yüze Kil Maskesi Nasıl Sürülür?

17 Mayıs 2021
Yüze Kil Maskesi Nasıl Sürülür?

Cilt bakımı rutininin olmazsa olmazları arasında yer alan maskeler, cildin kusursuz bakımı konusunda önemli bir rol üstlenmektedir. Maske çeşitleri, gerçekleştireceğiniz cilt bakım işlemine göre değilkenlik gösterirken, en çok tercih edilenlerden biri kuşkusuz kil maskeleri olmaktadır. Peki yüze kil maskesi uygulama işlemi nasıl gerçekleştirilmelidir? Merak edilen tüm detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Lekeler İçin Kil Maskesi Nasıl Yapılır?

12 Mayıs 2021
Lekeler İçin Kil Maskesi Nasıl Yapılır?

Lekelenme, birçok kişinin karşılaştığı cilt problemlerinin başında gelmektedir. Lekeleri yok etmek veya minimum seviyeye indirgemek için çeşitli yollara başvurulur. Bunlardan biri kuşkusuz maskelerdir. Peki lekeler için kil maskesi nasıl yapılır, ya da işe yarar mı? Merak ettiğiniz detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Sivilce Maskesi Evde Nasıl Yapılır?

11 Mayıs 2021
Sivilce Maskesi Evde Nasıl Yapılır?

Sivilce, birçok cildin maruz kaldığı problemlerin başında gelmektedir. Bu tip problemlerle nasıl başa çıkacağınızı merak ediyorsanuz gelin sizlere evde sivilce maskesinin nasıl yapılacağından bahsedelim. Evde sivilce maskesi yapımıyla ilgili merak edilen tüm detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Saç Serumu Saç Çıkarır Mı?

07 Mayıs 2021
Saç Serumu Saç Çıkarır Mı?

Saç bakım rutininin olmazsa olmazlarından biri kuşkusuz saç serumlarıdır. Saçı beslerken, gerekli olan vitaminlerin saça alımını destekler. Daha güçlü ve parlak bir görünüm kazandırır. Sağlıklı saçlar için saç serumu kullanmak en doğru çözümlerden biri olacaktır. Bununla birlikte saç serumu saç çıkarır mı sorusu da sıkça merak edilenler arasında. Detaylar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Yüzü Sabunla Yıkamak Doğru Mu?

05 Mayıs 2021
Yüzü Sabunla Yıkamak Doğru Mu?

Yüz bakımı rutinin ilk adımlarından biri kuşkusuz temizleme işlemidir. Bu aşamada yüzünüzü yıkarken kullanacağınız ürün seçimine dikkat etmeniz gerekir. En çok sorulan sorulardan biri yüzü sabunla yıkamanın doğru olup olmadığı. Merak edilen tüm detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. İşte başlıyoruz!

Yüzde Gözenekler Neden Oluşur?

04 Mayıs 2021
Yüzde Gözenekler Neden Oluşur?

Ciltteki problemler, genel olarak cilt tipine paralel olarak ortaya çıkmaktadır. Her cilt tipinin karşılaştığı sorunlar arasında en geneli kuşkusuz gözenek problemidir. Peki gözenekler neden oluşur? ya da bu gözeneklerin oluşumunu engellemek için neler yapmalıyız? Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

Yüz Kuruluğuna Hangi Krem İyi Gelir?

03 Mayıs 2021
Yüz Kuruluğuna Hangi Krem İyi Gelir?

Her cilt tipi, yapısına göre farklı cilt bakım ürünleri kullanmayı gerektirir. Özellikle kuru bir cilde sahipseniz hangi kremi kullanacağınız oldukça önem arz etmektedir. Çünkü her krem, her ciltte olumlu etkiler yaratmayacaktır. Yüz kuruluğuna hangi krem iyi gelir diye soracak olursanız sizleri daha fazla meraklandırmadan başlayalım. Kuru ciltler için krem seçimi konusunda detaylı bilgi sahibi olmak için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Yaşlanma Karşıtı Kremler İşe Yarıyor Mu?

30 Nisan 2021
Yaşlanma Karşıtı Kremler İşe Yarıyor Mu?

Belli bir yaşa geldikten sonra, cildimizdeki yaşlanma belirtilerini minimuma indirgemek için çeşitli yollara başvururuz. Bunlardan biri kuşkusuz yaşlanma karşıtı kremlerdir. Peki yaşlanma karşıtı kremler gerçekten bu konuda işe yarıyor mu? Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Tonik Hangi Aşamada Kullanılır?

29 Nisan 2021
Tonik Hangi Aşamada Kullanılır?

Tonik kullanımı, cilt bakım rutininin olmazsa olmazlarındandır. Cildinizi yatıştırmaya destek olan tonik, düzenli periyodlarla kullanıldığında etkisini gösterecektir. Peki cilt bakımı yaparken tonik hangi aşamada kullanılır? Tonik kullanımı ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Tonik Günde Kaç Kez Uygulanır?

28 Nisan 2021
Tonik Günde Kaç Kez Uygulanır?

Cilt bakımı adımlarının en önemlilerinden bir tanesi şüphesiz tonik kullanımıdır. Cildi yatıştırmaya yardımcı olan tonikler, birkaç uygulamadan sonra etkisini göstermektedir. Toniğin günde kaç kez kullanılması gerektiği ise sıkça merak edilenler arasında. Tonik günde kaç kez kullanılır diye merak ediyorsanız blog yazımızın devamını inceleyerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Şampuan Değiştirmek Saçta Kepek Yapar Mı?

27 Nisan 2021
Şampuan Değiştirmek Saçta Kepek Yapar Mı?

Şampuan değişikliği saçta kepek yapar mı sorusu briçok kişinin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Kimi yapar derken kimi ise kepek sorununun bundan kaynaklı olmadığını öne sürüyor. Şampuan değiştirince saçta kepek olur mu sorusunun detaylı yanıtı için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Su Bazlı Nemlendirici Kimler Kullanabilir?

26 Nisan 2021
Su Bazlı Nemlendirici Kimler Kullanabilir?

Nemlendirici seçimi, cilt bakımı rutininin en önemli kısımlarından biridir. Doğru nemlendiriciyi seçebilmek için öncelikle cildinizi iyi tanımanız gerekir. Kuru mu yağlı mı yoksa karma bir cilt tipiniz var buna göre doğru nemlendiriciyi uygulamanız gerekir. Özellikle su bazlı nemlendiriciler son dönemlerde hemen herkesin favorisi. Peki su bazlı nemlendiricileri kimler kullanabilir? Detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Soyulabilir Yeşil Çay Maskesi Nasıl Yapılır?

22 Nisan 2021
Soyulabilir Yeşil Çay Maskesi Nasıl Yapılır?

Cilt bakımı rutininde en çok kullanılan ürünlerin başında cilt maskeleri gelmektedir. Bunlar soyulabilir ve jel kıvamında olarak ikiye ayrılmaktadır. Son zamanlarda en popüler olan soyulabilir yeşil çay maskesi ise cildine önem verenlerin gözdesi oluyor. Peki evde soyulabilir yeşil maskenin nasıl yapılacağı hakkında fikriniz var mı? Merak edilenler için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Siyah Maske Siyah Noktalara İyi Gelir Mi?

21 Nisan 2021
Siyah Maske Siyah Noktalara İyi Gelir Mi?

Çeşitli nedenlerle siyah nokta problemi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Siyah nokta sorununun önüne geçmek için birçok yöntem bulunuyor. Bunlardan biri kuşkusuz maskelerdir. En çok merak edilen konu ise siyah maskelerin siyah noktalara iyi gelip gelmediği.. Bu konu hakkında detaylı bilgi edinmek için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

Sivilceli Ciltler Güneş Kremi Kullanmalı Mı?

20 Nisan 2021
Sivilceli Ciltler Güneş Kremi Kullanmalı Mı?

Sivilce eğilimi olan ciltler özellikle güneşe çıktığında çeşitli yöntemlerle cildini koruması gerektedir. Bu kapsamda birçok üründen destek alabilirler. Eğer sivilce problemi yaşıyorsanız güneşten korunmak için hangi ürünleri kullanmalısınız sorusunun yanıtını arıyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. İşte detaylar!

Shea Yağı Lekelere İyi Gelir Mi?

19 Nisan 2021
Shea Yağı Lekelere İyi Gelir Mi?

Leke problemi, cilt ile ilgili sorunların başında gelmektedir. Bununla ilgili çeşitli yollara başvurulması gerekirken dermatolojik destek de alınmaktadır. Fakat doğal yollarla lekelerin önüne geçmek istiyorsanız bitkisel yağlardan destek alabilirsiniz. Özellikle shea yağı, son zamanlarda herkesin tercihi oluyor, işte detaylar!

Anneler Gününde Anneme Ne Alabilirim?

16 Nisan 2021
Anneler Gününde Anneme Ne Alabilirim?

Anneler günü hediyeleri kapsamında çeşitli ürün seçenekleri ile annelerinizi mutlu etmeye hazır olun. Özellikle cilt bakım ürünleri, nemlendirici kremler ve vücut spreyleri ile anneninizin kişisel bakım rutinine destek olabilir, onların doğal ışıltısını ortaya çıkarabilirsiniz. Anneler gününde anneme ne alabilirim diye düşünüyorsanız daha fazla araştırmayın! Anneler günü hediye fikirleri için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Saç Kremi Saçta Ne Kadar Bekletilir?

16 Nisan 2021
Saç Kremi Saçta Ne Kadar Bekletilir?

Saç bakımı rutinin en önemli ürünlerinden biri kuşkusuz saç kremleridir. Genelde şampuandan sonra uygulanan saç kremi saçlarda yumuşacık pürüzsüz bir dokunuş yaratırken daha ipeksi görünmesine destek olur. Fakat herşey de olduğu gibi saç kreminin de kullanımı önem arz etmektedir. Saçta ne kadar bekletilmesi gerektiği veya durulanması gerekiyor mu gibi soruların en detaylı yanıtı için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Saç Dökülmesini Önlemek için Ne Yapmalıyız?

15 Nisan 2021
Saç Dökülmesini Önlemek için Ne Yapmalıyız?

Saç dökülmesi problemi sıklıkla karşılaşılan sorunların başında gelmektedir. Bu problemin önüne geçmek için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Kullanılan ürünler de ne yazık ki saç dökülmesine sebep olabilmektedir. Saç dökülmesini önlemek için ne yapmalıyız ya da ne yapmamalıyız sorusunun cevabını merak ediyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Saç Dökülmesi İçin Hangi Yağ Kullanılmalı?

14 Nisan 2021
Saç Dökülmesi İçin Hangi Yağ Kullanılmalı?

Saç dökülmesi, birçok kişinin karşılaştığı problemlerin başında gelmektedir. Saç dökülmesi birçok sebepten kaynaklı olabilmektedir. Dökülmeyi önlemek için çeşitli yollara başvurulur. Bunlardan biri kuşkusuz bitkisel yağlardır. Bitkisel çözümler ile saç dökülme problemini ortadan kaldırmak istiyorsanız ve hangi yağın kullanılması gerektiğini merak ediyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.