x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.

Cilt Bakım Setinde Neler Olur?

Evde, işte, okulda, sporda veya sahilde cildiniz her zaman dış etkenler ile doğrudan temas halindedir. Cilt bakımı ise hem cilt sağlığını korumak hem de gün boyu ışıldayan bir cilt ile güne devam etmek için zaman ayırılması gereken önemli bir husustur. Bu sebeple her birey cilt bakımına olabildiğince önem vermeli ve gerekli vakti ayırmalıdır. Petite Maison, cilt bakımında ihtiyaç duyulan her bir ürünü bünyesinde barındırmakta ve sizlerle buluşturmaktadır.
 

Cilt Bakım Ürünleri Kullanmak Neden Önemli?

Cilt bakım ürünleri cildi temizlemek, ölü derilerden arındırmak, cildin yaşlanmasını önlemek, cilde nem vermek ve aydınlatmak için kullanılan ürünlerdir. İyi bir cilt görünümü özgüveninizin artmasına ve gününüzün güzel geçmesine sebep olabilir.
 

Düzenli Cilt Bakımı Ne İşe Yarar?

Cildiniz dış etkenlere karşı sürekli bir savaş halindedir. UV Işınları, toz, kir ve sanıldığı kadar temiz olmayan hava bu savaşta karşı tarafta yer alır. Ancak düzenli cilt bakımı yapmak, en iyi cilt bakımı ürünleri ile cildi bu düşmanlara karşı savunmak alınabilecek en iyi önlemdir. Düzenli cilt bakımı sayesinde güneş lekeleri, akne ve sivilce problemi, kırışıklıklar ve cilt yaşlılığı en aza indirgenmektedir.
 

Hangi Cilt Bakım Ürünleri Tercih Edilmeli?

Cilt solgun olduğunda “Hasta mısın?, Bir şeyin mi var?, Uykunu mu alamadın?” gibi sorular şüphesiz her bireyin karşılaştığı can sıkıcı sorular arasında yer almaktadır. İyi bir cilt bakımı rutini ise sizi bu sorulardan kurtaracaktır. Öncelikle cildi makyajdan veya kirden arındırmak için kullanılan Petite Maison Miceller Su, ciltteki kan dolaşımını hızlandıran ve cilde renk gelmesine yardımcı olan Petite Maison Peeling, cildin ihtiyacı olan neme kavuşmasına yardımcı olan Petite Maison Aydınlatıcı Kağıt Maske ve Petite Maison Nemlendirici Yüz Spreyi en iyi cilt bakım ürünleri arasındadır.
 
Cilt Bakımı Nasıl Olmalı?
Cilt bakımında ilk aşama temiz bir cilt elde etmektir. Cildi temizlemek için için oldukça fazla alternatif cilt bakım ürünleri bulunmaktadır. Yüz temizleme jeli, yüz temizleme sabunu veya köpüğü, yüz temizleme yağı ve micellar su bu ürünlerden bazılarıdır. Sonraki aşamada cildi ölü derilerden arındırmak için içeriği temiz olan bir peeling yapılmalı ardında da yavaşça ciltten arındırılmalıdır. Bu aşamalar bittikten sonra cilt neme ihtiyaç duyacağından bir kağıt maske oldukça iş görür. Son olarak bir pamuk yardımıyla tonik veya temizleme sütü cilde sürülmeli ve cilt bakımı sonlandırılmadılır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.