x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

El Bakımı için Hangi Ürünler Tercih Edilmeli?

Gün boyu hemen hemen her iş, her hareket eller yardımıyla yapılır. Bu yoğun tempoda yıpranan, kuruyan ve sertleşen eller için muhahhak düzenli el bakımı yapılmalı ve dış etkenlere karşı korunmalıdır. Özellikle soğuk kış aylarında bol bol nemlendirilmeye ihtiyaç duyan eller için yoğun nemlendiri el bakım kremleri oldukça iş görmektedir. Ancak el bakım kremlerinin yağlı bir his bırakmaması ve size herhangi bir rahatsızlık vermemesi gerekir. Petite Maison el bakım ürünleri, gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz, performansından oldukça memnun kalacağınız bakım ürünleridir.
 

El Bakım Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Her bireyin kolaylıkla uygulayabileceği el bakımı ürün çeşitleri spesifik özellikler taşır. El bakım ürünlerinden beklenilen performans; elleri temizlemesi, yumuşatması, ölü deriyi ciltten uzaklaştırması, uygulandıktan sonra uzun süre boyunca etkisini sürdürmesi ve tırnak bakımında etkin rol oynamasıdır. Petite Maison imzasını taşıyan sıvı sabun, nemlendirici el kremi, el ve tırnak bakım kremi performanslarının yanı sıra ellerinizde bıraktıkları hoş kokular ile gününüzün güzel geçmesine de yardımcı olurlar.
 

El Bakımı Yapmak Neden Önemli?

El bakımı , kişisel bakımın en önemli aşamalarındandır. Öncelikle hijyen açısından oldukça dikkat edilmesi gereken el bakımının tamamlayıcı aşaması ise şüphesiz ki tırnak bakımından geçer. Temiz, bakımlı ve yumuşak bir el hem size kendinizi iyi hissettirecek hem de çevrenizdekilerin onayını alacaktır.
 

En İyi El Bakım Ürünleri Nereden Alınır?

Birden çok işlevi olan ve el bakımında ihtiyaç duyulan tüm özellikleri içeriğinde barındıran Petite Maison el kremi çeşitleri bu alanda tercih edilebilecek en iyi ürünlerdir. Ellerinizi nemlendirirken aynı zamanda besleyen ve onarıcı etkisi olan Petite Maison Pink Grepfruit El Kremi, muhteşem kokusuyla tüm gününüzün enerjisi yükseltir.
 
El Bakımı Sırası Nasıl Olmalıdır?
Oldukça önemli bir konu olan el bakımında adım adım gidilmeli ve ellere doğru bakım uygulanmalıdır. Öncelikle temizlendiğinden emin olunan eller yumuşak bir havlu yardımıyla kurulanmalıdır. Tüm vücutta kullanılabilen vücut peelingi ellere yavaş ve dairesel hareketler ile sürülmeli, ılık su yardımı ile ellerden arındırılmadırı. Sonrasında iyi bir nemlendirici ellere ve tırnaklara iyice yedirilmelidir. El nemlendirme işleme gün içinde de birkaç kez tekrarlanmalıdır. El bakımı için ihtiyaç duyduğunuz en iyi Petite Maison el bakım ürünleri yalnızca bir tık uzaklığınızda!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.