x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

El Bakımı Nasıl Yapılır?

El bakımı , sıklıkla göz ardı edilen ve aslında gerçek yaşınızın ipuçlarını da veren bir rutindir. Her gün ısı, ışık, kimyasal ve fiziksel birçok ajana maruz kalan ellerimiz kuruyup aşınabilir. Özellikle sık el yıkamak, deterjan gibi kimyasal ajanlara maruziyet ellerde egzama, mantar, kaşıntı, hassasiyet ve kuruluk yapabilir. Sağlıklı ve pürüzsüz bir el için düzenli ve doğru bir el bakımı rutini oluşturmak önemlidir.
 

Ellerin Yumuşak Olması İçin Ne Yapılır?

Ellerin yumuşak olması için nemlendirme oldukça önemlidir. Petite Maison el kremi, el ve tırnakların bakımı için özel olarak hazırlanmıştır. El bakımı yaparken dilediğiniz miktarda olup masaj yaparak emilmesini hızlandırabilirsiniz. Günlük kullanım için uygun olan yapısı yağlı ve yapışkan bir his bırakmadan cildinizin nem dengesini korumak için destekleyicidir. Cildinizin sağlıklı dokusunu korunduğu her bölgeye uygulayabilirsiniz.
 

Evde El Bakımı Nasıl Yapılır?

Evde el bakımı yapmak sanılanın aksine oldukça kolay bir işlemdir. Tırnak ve ellerin nemlenmesini sağlarken aynı zamanda besleyici etki gösteren Petite Masion hand cream çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Shea yağı, pembe greyfurt ekstresi, gliserin ve keratin içeren formül cildinizin ihtiyacı olan desteği sağlar. Antioksidan, aminoasit ve vitamin içeriğinin bir arada olduğu krem sayesinde cildinizin sağlıklı dokusunun korunmasına yardımcı olur. El kremi her mevsim ve şartta kullanılabilir. Soğuk, ısı, tahriş ve kuruluk sonrası tercih edebileceğiniz ürünlerle ellerinizin yatıştırılmasına destek olabilirsiniz. Çekici ve rahatlatıcı kokuların da bir arada olduğu seçenekler sayesinde nazik bir doku sunar.
 

Ellerde Kuruluk Neden Olur?

Ellerde kuruluk el bakım rutini uygulamamanız ya da sürekli olarak ısı ve suya maruziyetten kaynaklanabilir. Cildinizin nem dengesini korurken bakım yapan el kremleri ile bu sorunlarla baş edebilirsiniz. El bakımı es geçilmemesi gereken önemli bir işlemdir. Zamanla oluşan tahriş, kuruma ve çatlamalar ellerinizin olduğunuzdan daha yaşlı görünmesine sebep olabilir. Aynı zamanda güneşe bağlı leke oluşumu ve zararlı kimyasallar cilt bariyerinizin hasarlanmasına neden olabilir. Sağlıklı ve bakımlı bir görünüm için vücudunuzun her bölgesine özel bir bakım yapabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.