x
sadsad x
asdasd

El Kremi Vücuda Sürülür Mü?

09 Eylül 2021

Ellerinizde Kusursuz Bakım Etkisi Yaratan En İyi 3 El ve Tırnak Bakım Kremi Önerisi İçin Tıklayın

El ve tırnak bakımı konusunda en büyük destekçiniz olacak krem seçeneklerini yalnızca 14.90 TL ile satın almak için ilgili görselin üzerine tıklamanız yeterli!

  Petite Maison El Kremi 75 ml Mystic Blue   Petite Maison El ve Tırnak Bakım Kremi 50 ml   Petite Masion El Kremi 50 ml    

 

 

El Kremi Vücuda Sürülür mü?

İşte El Kremi Vücuda Sürülür Mü Sorusunun Cevabı..


Vücudun farklı bölgelerindeki cilt dokusu ve özellikleri değişiklik gösterir. Bu cilt dokularına göre yapılan bakımın ve uygulanan ürünlerin de farklılık göstermesi gerekir. El kremleri, özel olarak hazırlanan formüllere sahip ve popüler olarak kullanılan bakım ürünlerinden birisidir. Düzenli sürülmesi, elde yer alan cilt dokusunun sağlıklı kalmasına ve nem dengesini korumasına yardımcı olur. Elde kullanılan bu bakım ürünleri ile ilgili en çok merak edilen konu, vücudun farklı bölgelerinde kullanılıp kullanılamadığıdır. El kremi vücuda sürülür mü? El kremi yüze sürülür mü?

El Kremi Nerelere Sürülür?

El Kremi Nerelere Sürülür?


El için hazırlanmış kremler, avuç içi, el sırtı, tırnak dipleri, parmaklar ve parmak aralarında kullanıma uygundur. Vücudun başka bölgelerinde ve yüzde kullanılması önerilmez. Ellere sürülen nemlendiriciler, buradaki cilt dokusunun spesifik ihtiyaçları için hazırlanır. Cilt dokusunun ihtiyaç duyduğu besleyici maddelerden kremi emme hızına kadar tüm özellikleri farklılık gösterir. Farklı özelliklere sahip kremleri, tüm vücutta kullanmaktan kaçınmanız gerekir. 


El Kremi Ne İşe Yarar?


Yılın her zamanında kullanıma uygun olan el kremleri, özellikle kış aylarında popülerlik kazanır. Soğuk ve kuru havalar, ellerde görülen cilt problemlerinin artmasına yol açar. El kremi sürüldüğünde, cildin nemi hapsetme becerisini artırır. Bu etkisi, nem dengesinin gün boyunca korunmasını sağlar. Cildi koruyan bir bariyer oluşturan el kremleri, kızarıklık, kaşıntı, kuruma gibi sorunların önüne geçer. 

                                                                          El kremlerinin düzenli olarak kullanımı, uzun vadeli faydalar da sağlar. Ellerde görülen, kırışıklık ve yaşlılık lekelerini minimum düzeye indirir. Cildin, sıkı ve esnek yapısını korumasına yardımcı olur. 


 

Petite Maison El ve Tırnak Bakım Kremi 50 ml

 

 

El Kremi Günde Kaç Kez Sürülmeli?

Cilt tipiniz, gün içinde yaptığınız işler ve hava koşulları, el kremlerini kullanma sıklığının değişiklik göstermesine yol açar. El kremlerinin büyük bir çoğunluğu, sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere sürülecek şekilde hazırlanır. Aşırı kuru bir cildiniz varsa gün içinde üç veya dört kere sürmeniz de mümkündür. El kremi kullanma sıklığınızı artırabileceğiniz durumlar arasında, elleri yıpratan iş koşulları, rüzgârlı, soğuk ve kuru havalar yer alır.  

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.