x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

En İyi Güneş Kremi Hangisi?

En iyi güneş kremi cilt tipinize uygun, güneşin zararlı ışınlarından maksimum ölçüde koruyan ve bütçenize uygun güneş koruyucu kremlerdir. Sadece yazın değil, cilt sağlığımız için her mevsim kullanılması gereken bu kremlerle cildinize destek olabilirsiniz. En iyi koruma etkisinden faydalanmak için yüksek korum faktörlü ürünleri tercih edebilir; cildinizi korurken bakım yapmak istiyorsanız besleyici etkiler sunan ürünlerimizi sepetinize ekleyebilirsiniz. Cildiniz için en doğru seçimi yapabilmenize destek olacak seçenekleri Petite Maison farkı ile sitemizde bulabilirsiniz. Yağ, krem, bulm ve sun gel gibi farklı seçeneklerin olduğu ürün kategorimizde ihtiyacınıza uygun seçenekleri tek tıkla sipariş edebilirsiniz.
 

Güneş Kremini Neye Göre Seçmeliyiz?

Güneş kremi seçimi yaparken birçok noktaya dikkat etmek gerekir. Öncelikle cilt tipinizi bilmeniz önemlidir. Kuru ve narin bir cildiniz var ise yağ bazlı ürünleri; akneli ve yağlanmaya meyilli bir cildiniz varsa yağlı ciltler için güneş kremi alırken su bazlı ürünleri tercih ederek daha dengeli bir deneyim elde edebilirsiniz. Güneş koruyucu krem alırken dikkat edilmesi gereken diğer nokta ise koruma faktörüdür. Yaz ve ilkbaharda daha yüksek derecelerle gelen güneş ışınlarından korunmak için 50 SPF ve üzeri ürünlerden yardım alabilirsiniz. Her mevsim güneş kremi kullanıyorsanız kış ve sonbahar aylarında 30 SPF ya da 15 SPF gibi daha düşük dereceli ürünleri öne çıkartabilirsiniz. Güneşe çıkma saatlerinizi göz önüne alarak da benzer seçimler yapabilirsiniz. Gün boyunca dışarda olduğunuz zamanlarda yüksek koruma faktörlerinden yardım alarak gün içerisinde güneşin dik gelen ışınlarından korunabilirsiniz.
 

Güneş Koruyucu Ne Kadar Sürülmeli?

Güneş kremi yüz için tercih ediliyorsa cildin her yerine ulaştığından emin olunmalıdır. İnce fakat tüm cildinizi kaplayacak bir katman halinde sürebileceğiniz Petite Maison SPF 50 Güneş koruyucu kremimiz ile aradığınız etkiyi sağlayabilirsiniz. Kreminizi nazik hareketlerle cildinize yedirerek emilmesin sağlayabilirsiniz. Beyazlaşma ya da yağlanma yapmayan dokusu sayesinde ardından dilediğiniz makyaj ürününüzü uygulayabilirsiniz. Yüz için güneş kremi alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da parlama yapıp yapmamasıdır. Cildinizde mat bir duruş sağlayan kremler ile gün içerisinde rahatlıkla uygulama yapabilirsiniz.
 

Güneş Kremi Fiyatları Ne Kadar?

Güneş kremi fiyatları ürünün hacmi ve koruma düzeyine göre farklar taşıyabilir. Güneş ürünleri olarak da değerlendirilen bu grupta krem, jel, balm ya da bronzlaştırıcı yağ gibi farklı seçenekleri bir arada değerlendirebilirsiniz. Petite Maison SPF 20 Lip Balm gibi özelleşmiş ürünlerde fiyat farkları olabilmektedir. Değişen ihtiyaçlar ve farklı bütçe aralıkları için uygun seçenekleri sitemizde tek linkte kolayca inceleyebilirsiniz. En iyi güneş kremleri ihtiyaçlarınıza uygun ve bütçenize hitap eden seçenekleri kapsamalıdır. Yüksek koruma, etkili bakım ve uygun fiyat farkı ile ürünlerimiz değişen seçeneklerle sitemizde siz değerli müşterilerimizi bekliyor!
 
Güneş Sonrası Jel Ne İşe Yarar?
Güneş sonrası krem, cildinizin yatışmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmış ürünlerden bir tanesidir. Güneşe maruziyet ciltte su kaybı, sıcaklık artışı, kuruluk ve kaşıntı yapabilmektedir. Güneş sonrası koruma ve yatışma etkilerini desteklemek adına bu ürünlerden yardım alabilirsiniz. Petite Maison After Sun Gel ile cildinizin rahatlamasını hızlandırabilirsiniz.
 
Güneş Kremi Neyi Önler?
Güneş koruması sunan ürünler cildinizin güneşin zararlı etkilerinden arınmasını sağlar. Özellikle hassas ciltler için güneş kremi olmazsa olmazlardan bir tanesidir. Cildin kızarıklık, yanık, kuruluk, kaşıntı gibi güneş sonrası şikayetlerini yatıştırmada yardımcı olur. Beraberinde güneş koruması cildinizin daha genç ve dinamik kalmasını da desteklemektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.