x
sadsad x
asdasd
Güzellik Trendleri

Yüzdeki Delikler İçin Ne Yapmalı?

23 Aralık 2021
Yüzdeki Delikler İçin Ne Yapmalı?

Cildinizde oluşan gözenekler ve rahatsız edici delikler var ise blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. En çok merak edilen soruların başında gelen yüzdeki delikler için ne yapmalı sorusunun yanıtı yazımızın devamında. Hazırsanız başlıyoruz.

Evde Cilt Bakımı Kaç Günde Bir Yapılmalı?

07 Haziran 2021
Evde Cilt Bakımı Kaç Günde Bir Yapılmalı?

Cilt bakımı rutini; günlük, haftalık ve aylık olarak çeşitli aşamalardan oluşmaktadır. Cildinizin ihtiyaç duyduğu bakıma göre şekillenen cilt bakım rutini işlemi, uygulanma konusunda da değişkenlik göstermektedir. Peki evde cilt bakımı kaç günde bir yapılmalı ? Sorunun cevabını merak ediyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. Hazırsanız hemen başlıyoruz!

Pürüzsüz Bir Cilt İçin Evde Ne Yapılmalı?

12 Nisan 2021
Pürüzsüz Bir Cilt İçin Evde Ne Yapılmalı?

Cilt bakımı için kendimizi yalnızca çeşitli güzellik merkezleri ile sınırlandırmamamız gerekir. Evde de çeşitli ürünler yardımı ile cilt bakım rutinini gerçekleştirebiliriz. Özellikle pürüzsüz bir cilt için yapmanız gereken birçok küçük ama etkili önerilerimiz mevcut. Cildinizde pürüzsüz bir dokunuş yaratmak istiyorsanız blog yazımızın devamını inceleyerek detayları öğrenebilirsiniz.

Peeling Sonrası Maske Yapılır Mı?

08 Nisan 2021
Peeling Sonrası Maske Yapılır Mı?

Cilt bakımı rutinin en önemli adımlarından biri olan peeling, cilde sağladığı olumlu etkileriyle sıkça yapılmaktadır. Fakat peeling sonrasında maske yapılır mı sorusu çokça merak ediliyor. Peeling sonrası ne yapılır ve peeling maskesi ne işe yarar gibi soruların yanıtını merak ediyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Nar Cildi Güzelleştirir Mi?

07 Nisan 2021
Nar Cildi Güzelleştirir Mi?

Birçok meyve, cildinizin sağlıklı ve canlı görünmesi için önemli bir rol oynamaktadır. Özellikle cilt bakım ürünlerinde sıkça kullanılmalarının sebebi bundan kaynaklanmaktadır. Cilde olumlu etkileriyle en çok bilinen meyvelerden biri nardır. Peki nar cildi güzelleştirir mi? İşte merak edilen detaylar! Blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz..

Haftada Kaç Kez Peeling Yapılmalı?

02 Nisan 2021
Haftada Kaç Kez Peeling Yapılmalı?

Cilt bakımında peeling, en önemli adımlardan biridir. Haftalık cilt bakım rutininin olmazsa olmazlarından olan peeling, cilde olumlu etkileri sebebi ile sıkça tercih edilmekte. Peeling kullanımıyla ilgili birçok soru işareti kafaları kurcalıyor. Haftada kaç kez peeling yapılmalı gibi soruların yanıtını merak ediyorsanız hemen blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

Yağlı Ciltler İçin Hangi Nemlendirici?

23 Mart 2021
Yağlı Ciltler İçin Hangi Nemlendirici?

Nemlendirici seçimi yaparken birçok kriterin göz önünde bulundurulması gerekir. Bu kriterlerin başında cilt tipiniz gelmektedir. Özellikle en çok sorulan soruların başında gelen yağlı ciltler için hangi nemlendirici konusu, tüm detaylarıyla blog yazımızda. Merak edilenler için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Tüy Dökücü Krem Nasıl Uygulanır?

22 Mart 2021
Tüy Dökücü Krem Nasıl Uygulanır?

Tüy dökücü krem adeta kurtarıcı bir niteliğe sahiptir. Acısız, ağrısız ve pratik kullanımı ile özellikle kadınların güzellik sırlarının başında gelmektedir. Tüy dökücü kremin nasıl uygulanması gerektiği ise akıllarda soru işareti. Sorunun yanıtını merak ediyorsanız detaylı bilgi için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

Tonikten Sonra Nemlendirici Kullanılır Mı?

19 Mart 2021
Tonikten Sonra Nemlendirici Kullanılır Mı?

Tonik kullanımı, cilt bakımı rutinin olmazsa olmaz detaylarının başında gelmektedir. Toniğin ne zaman kullanılması gerektiği veya tonikten sonra nemlendirici kullanılır mı gibi soruların yanıtını merak ediyorsanız blog yazımızın devamını okuyabilirsiniz. 

Saç Maskesi Haftada Kaç Kez Yapılır?

17 Mart 2021
Saç Maskesi Haftada Kaç Kez Yapılır?

Saç maskesi kullanımı, saç bakım rutinin en önemli adımlarından biridir. Sağlıklı, parlak ve ipeksi saçlar için belirli periyodlarla saç bakım maskesi uygulanması gerekir. Peki bu periyodlar nasıl olmalıdır? Saç maskesi haftada kaç kez yapılır sorusu için merak edilen tüm detaylar blog yazımızın devamında!

Kuru Cilt İçin Evde Ne Yapılabilir?

15 Mart 2021
Kuru Cilt İçin Evde Ne Yapılabilir?

Kuru cilt problemi, cilt sorunlarının temel nedenlerinden biridir. Yüzünüzün belirli bölgeleri kuruluk sorunu ile karşı karşıya ise evde de bazı yöntemler ile bu sorunun azalımına destek olabilirsiniz. Peki kuru cilt için evde yapılması gereken uygulamalar nelerdir? Devamı için blog yazımızı okuyabilirsiniz. 

Günlük Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

12 Mart 2021
Günlük Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Cilt bakımı, rutin olarak gerçekleştirildiğinde daha fresh ve daha canlı bir görünüm kazanmanızı destekler. Özellikle günlük cilt bakımı rutininizi düzenli periyodlarla gerçekleştirmeniz gerekir. Peki günlük cilt bakımı nasıl yapılır? İşte sizlere minik tüyolar!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.