x
sadsad x
asdasd
Hakkımızda

hakkımızda_slider.jpg (209 KB)Hakkımızda

Küçük mutlu ev sıcaklığından yola çıkarak cildine ve kendine verdiği değeri destekleyen markamız her cilt tipine ve gereksinimlerine uygun ürün yelpazesine sahiptir. En iyi formüller ve besleyici maddelerle zenginleştirilen içerikleri ile doğal güzelliğinizi öne çıkarıp, kalıplaşmış güzellik algılarından sıyrılarak 1950’lerdeki modern dönem ile buluşan ürünlerimizi ortaya çıkardık.


1950’lerden günümüze kadar uzanan bu yolculukta Petite Maison ailesi olarak saçın, yüzün, bedenin tek başına hiçbir şey ifade etmediğini ve küçük bir dokunuşun birçok şey değiştirebileceği düşüncesiyle yola devam ettik.


Çünkü Cildin Senin Evin 

Güzellik kendini iyi hissetmektir. İyi hissetmenin ilk adımı teninde başlayıp, cildini sevmekten geçer. Petite Maison ile geleceğe uzanan yolculukta cildini sev ona iyi bak. Çünkü “Cildin senin evin” diyerek gücümüzü ortaya koyuyoruz.

Gücünü doğal içeriklerden alan Petite Maison ürünleri ile, kaliteli, özgün ve benzersiz bir cilt bakımı sunmayı amaçlıyoruz. 

hakkımızda1.jpg (352 KB)


Sürdürülebilir Güzellik Anlayışı

“Your skin is your home.” sloganıyla yola çıktığımız hikayemizde geleceğe uygun iş modelini sahipleniyor ve bir sonraki nesillere sürdürülebilir hedef stratejileri doğrultusunda bir deneyim bırakmak için yola devam ediyoruz. Ürün kategorilerimiz ve içerik seçimlerimiz ile ileriye dönük bir dünya için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

                                                        hakkımızda2.jpg (125 KB)

Geleceğe Miras Marka Değerimiz 

Geçmişi geleceğe taşıdığımız markamızda besleyici içeriklerle doğaya saygılı formülleri bir araya getirerek geleceğe ayrıcalıklar sunup kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler ışığında doğru kalite - fiyat oranını sağlıyor, globalde ve Türkiye pazarlarında sizler için üretim yapıyoruz. Geçmişten gelen dokunuşlarla geleceğe miras marka değerine sahip olan Petite Maison siz değerli tüketicilerimizin evindeki sıcaklığı, kendine olan güveni yansıtıyor. 

hakkımızda3.jpg (355 KB)


Vizyon

Farklı çatılar altında aynı değeri hisseden herkes için yenilikçi ve faydalı bir marka olmak.


Misyon

Herkes için bakım ilkesiyle cildinize hakettiği dokunuşu vermek ve değerli çalışanlarımız ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak.


Değerlerimiz

  • Cildinize hakettiği değeri vermek
  • Sürdürülebilir bir dünyaya katkıda bulunmak.
  • Müşteri memnuniyeti.
  • Yenlikçi ve farklı deneyimler sunmak. 
  • Özgür marka ruhuna sahip olmak.
  • Çözüm odaklı olmak.
  • Doğaya ve emeğe saygılı olmak.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.