x
sadsad x
asdasd
Merak Ettikleriniz

Ellerim Çok Kuru Hangi Krem İyi Gelir?

20 Ekim 2021
Ellerim Çok Kuru Hangi Krem İyi Gelir?

Ellerde kuruluk ve çatlak problemi ile karşı karşıyaysanız bunun birçok çözümünün olduğunu bilmelisiniz. Bu noktada en çok başvurulan yöntemleri merak ediyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Doğru Şampuan Nasıl Seçilir?

19 Ekim 2021
Doğru Şampuan Nasıl Seçilir?

Doğru şampuan seçimi en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Şampuan seçiminde öncelikli olarak saç tipinizi iyi bilmeniz gerekir. Peki doğru şampuan nasıl seçilir? İşte detaylar..

Su Bazlı Nemlendirici Olduğunu Nasıl Anlarız?

12 Ekim 2021
Su Bazlı Nemlendirici Olduğunu Nasıl Anlarız?

Herhangi bir nemlendiricinin su bazlı nemlendirici olduğunu nasıl anlarız sorusu sıkça merak edilenler arasında. Merakınızı gidermek için kaleme aldığımız blog yazımızın devamında su bazlı nemlendiricilerle ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Hazırsanız başlıyoruz..

Saçı Az Yıkamak Saçı Döker Mi?

07 Ekim 2021
Saçı Az Yıkamak Saçı Döker Mi?

Saç yıkama söz konusu olduğunda kafalarda birden çok soru işareti oluşabiliyor. Bu sorulardan biri saçı az yıkamak saçı döker mi oluyor. Saç yıkama ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevabı blog yazımızın devamında. Hazırsanız hemen başlıyoruz..

Yoğun Saç Dökülmesine Ne İyi Gelir?

29 Eylül 2021
Yoğun Saç Dökülmesine Ne İyi Gelir?

Saç dökülme, en büyük problemlerin başında gelmektedir. Bu noktada dökülmelerin önüne geçmek için çeşitli ürünlerin kullanımına yer açmak gerekir. Peki yoğun saç dökülmesine ne iyi gelir ? İşte detaylar..

Saç Bakım Ürünleri Nasıl Kullanılır?

22 Eylül 2021
Saç Bakım Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Saç bakımı rutininde en önemli detaylardan biri kullanılan ürünlerin miktarı ve hangi periyodlarla uygulanması gerektiğidir. Bu noktada merak ettiğiniz saç bakım ürünleri nasıl kullanılır sorusu gibi yüzlerce soru işaretinin cevabı blog yazımızın devamında! Hazırsanız başlıyoruz..

Sıvı Saç Kremi Saç Diplerine Sürülür Mü?

21 Eylül 2021
Sıvı Saç Kremi Saç Diplerine Sürülür Mü?

Saç kremi, saçlara ipeksi bir yumuşaklık kazandırırken saçtaki elektriklenmeyi de yok eder. Bu noktada saç kremi kullanımı önem arz etmektedir. Peki saç kremi nasıl uygulanır? Sıvı saç kremi saç diplerine sürülür mü? Merak ettiğiniz tüm detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Siyah Nokta Sivilceye Dönüşür Mü?

16 Eylül 2021
Siyah Nokta Sivilceye Dönüşür Mü?

Siyah nokta ve sivilce en çok karşılaşılan cilt problemlerinin başında gelmektedir. Peki bu iki sorun ile nasıl mücadele edebiliriz neler yapabiliriz? Merak edilen sorulardan bir diğeri ise siyah nokta sivilceye dönüşür mü oluyor. İşte tüm merak ettikleriniz.. Hemen tıklayın!

El Kremi Vücuda Sürülür Mü?

09 Eylül 2021
El Kremi Vücuda Sürülür Mü?

Nemlendirme işlemi, el bakımının temel adımları arasında yer almaktadır. Bu noktada en büyük yardımcınız ise el kremleri olacaktır. Peki el kremi vücuda sürülür mü? El kremi ile ilgili soruların detaylı yanıtını öğrenmek için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Nemlendirici Kremler Sivilce Yapar Mı?

26 Ağustos 2021
Nemlendirici Kremler Sivilce Yapar Mı?

Cildinizin bakımı için en çok ihtiyaç duyulan adımlardan biri kuşkusuz nemlendirme işlemidir. Bu noktada cildinizi iyi tanımanız büyük önem arz etmektedir. Nemlendirici krem seçiminde doğru tercihi yaptığınız takdirde etkili sonuçlar elde etmeniz kaçınılmaz olacaktır. Peki nemlendirici kremler sivilce yapar mı ? Konu hakkında detayları öğrenmek için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Doğru Saç Bakımı Nasıl Olmalı?

12 Temmuz 2021
Doğru Saç Bakımı Nasıl Olmalı?

Her saç tipine uygun bakımı yapmak, saçların daha sağlıklı ve parlak olmasında etken bir rol oynar. Bu noktada öncelikle saç tipinizin ne olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Birçok saç bakım ürünü arasından, saçınıza en uygun ürünü belirleyerek, doğru adımlarla saç bakım işlemini gerçekleştirmeniz etkili olacaktır. Peki doğru saç bakımı nasıl olmalı? Hazırsanız başlıyoruz!

Ciltte Soyulma Neden Olur?

05 Temmuz 2021
Ciltte Soyulma Neden Olur?

Cildinizde farklı nedenlerden kaynaklanan problemler meydana gelebilmektedir. Öncelikle bu durumun nedeni iyice araştırılmalı, sonrasında gerekli bakım işlemi gerçekleştirilmelidir. Cilt problemlerinden biri kuşkusuz soyulmadır. Peki ciltte soyulma neden olur? Konuyla ilgili merak edilen tüm detaylara blog yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Hazırsanız başlıyoruz!

Sivilce Kremi Kullanırken Nemlendirici Kullanılır mı?

02 Haziran 2021
Sivilce Kremi Kullanırken Nemlendirici Kullanılır mı?

Sivilce problemi ile karşı karşıya kalındığında en etkili çözüm sivilce kremi kullanımıdır. Fakat sivilce kremi kullanırken birçok detayın göz önünde bulundurularak dikkat edilmesi gerekir. Özellikle sivilce kremi kullanırken nemlendirici kullanılır mı sorusu en çok merak edilenlerden biri oluyor. Hazırsanız hemen konuyla ilgili detayları ele alalım.

Krem ve Losyon Arasındaki Fark Nedir?

01 Haziran 2021
Krem ve Losyon Arasındaki Fark Nedir?

Birçok kişinin merak ettiği konulardan biridir krem ve losyonlar arasındaki fark! Evet çeşitli benzerlikleri olsa da, farklı özellikleri ve içeriklerinin olması elbette olağan. Krem ve losyon arasındaki fark nedir gibi soruların en detaylı yanıtını öğrenmek istiyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. Hazırsanız başlayalım!

Peelingten Sonra Krem Sürülür mü?

31 Mayıs 2021
Peelingten Sonra Krem Sürülür mü?

Cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı, çeşitli ürün seçenekleri ve uygulayacağınız bakım işlemleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Bu ürünlerden biri kuşkusuz peeling lerdir. Peelingten sonra krem sürülür mü sorusu ise bu konuda en çok merak edilen detaylardan biri oluyor. Konuyla ilgili bilgi sahibi olmak için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Cilde Yağ Sürmek Zararlı mı?

28 Mayıs 2021
Cilde Yağ Sürmek Zararlı mı?

Herkes cildinin sağlıklı ve son derece pürüzsüz olmasını arzu eder. Durum böyle olunca çeşitli cilt bakım ürünlerine başvururuz. Özellikle cilde yumuşacık bir dokunuş kazandıran yağlar, son zamanlarda çoğu kişinin tercihi oluyor. Cilde yağ sürmek zararlı mı sorusu ise en çok merak edilenler arasında! Konuyla ilgili detayları öğrenmek için blog yazımızın devamını okumaya hazır olun..

Yüze Ne Kadar Nemlendirici Sürülmeli?

27 Mayıs 2021
Yüze Ne Kadar Nemlendirici Sürülmeli?

Cilt bakımı adımlarından biri olan nemlendirme işlemi, rutin periyodlarla gerçekleştirilmesi gerekir. Bu noktada cikt tipi ve uygulamak istediğiniz cilt bakım işlemi önem arz etmektedir. En çok merak edilenlerden biri nemlendiricinin yüze ne kadar sürülmesi gerektiği konusu! Tüm sorularınızın detaylı yanıtı için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Sivilceli Cilde Nemlendirici Sürülür mü?

21 Mayıs 2021
Sivilceli Cilde Nemlendirici Sürülür mü?

Cildiniz sivilceye eğilimli ise, kullandığınız ürünlerin seçimine özen göstermeniz gerekmektedir. Çünkü cilt bakım ürünleri her cilt tipine göre değişik özelliklere sahiptir. Özellikle nemlendirici seçimi konusunda son derece dikkatli olmalısınız. Özellikle akne eğilimli cildiniz var ise! Peki sivilceli cilde nemlendirici sürülür mü? İşte tam da bu sorunun cevabını merak edenlerdenseniz blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Cildi Nemlendirmek Ne İşe Yarar?

20 Mayıs 2021
Cildi Nemlendirmek Ne İşe Yarar?

Cilt bakımı adımlarında en önemli işlemlerden biri kuşkusuz cildi nemlendirmektir. Cilde sunduğu yumuşacık etki ve pürüzsüz dokunuş ile cildinizin daha canlı görünmesini sağlar. Peki bununla birlikte cildi nemlendirmenin diğer faydaları nelerdir? Merak edilen detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

Şampuan Saç Dökülmesini Önler Mi?

06 Mayıs 2021
Şampuan Saç Dökülmesini Önler Mi?

Saç dökülmesi, birçok kişinin karşılaştığı problemlerin başında gelmektedir. Bu durumun önüne geçilmesi için öncelikle dökülme sebebinin öğrenilmesi gerekir. Peki şampuanlar saç dökülmesini önler mi? Saç dökülmesini hangi şampuanın önlediğini merak ediyorsanız ve nasıl kullanılması gerektiği konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Saç Serumu Saç Çıkarır Mı?

07 Mayıs 2021
Saç Serumu Saç Çıkarır Mı?

Saç bakım rutininin olmazsa olmazlarından biri kuşkusuz saç serumlarıdır. Saçı beslerken, gerekli olan vitaminlerin saça alımını destekler. Daha güçlü ve parlak bir görünüm kazandırır. Sağlıklı saçlar için saç serumu kullanmak en doğru çözümlerden biri olacaktır. Bununla birlikte saç serumu saç çıkarır mı sorusu da sıkça merak edilenler arasında. Detaylar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Yüzü Sabunla Yıkamak Doğru Mu?

05 Mayıs 2021
Yüzü Sabunla Yıkamak Doğru Mu?

Yüz bakımı rutinin ilk adımlarından biri kuşkusuz temizleme işlemidir. Bu aşamada yüzünüzü yıkarken kullanacağınız ürün seçimine dikkat etmeniz gerekir. En çok sorulan sorulardan biri yüzü sabunla yıkamanın doğru olup olmadığı. Merak edilen tüm detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. İşte başlıyoruz!

Yüzde Gözenekler Neden Oluşur?

04 Mayıs 2021
Yüzde Gözenekler Neden Oluşur?

Ciltteki problemler, genel olarak cilt tipine paralel olarak ortaya çıkmaktadır. Her cilt tipinin karşılaştığı sorunlar arasında en geneli kuşkusuz gözenek problemidir. Peki gözenekler neden oluşur? ya da bu gözeneklerin oluşumunu engellemek için neler yapmalıyız? Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

Yaşlanma Karşıtı Kremler İşe Yarıyor Mu?

30 Nisan 2021
Yaşlanma Karşıtı Kremler İşe Yarıyor Mu?

Belli bir yaşa geldikten sonra, cildimizdeki yaşlanma belirtilerini minimuma indirgemek için çeşitli yollara başvururuz. Bunlardan biri kuşkusuz yaşlanma karşıtı kremlerdir. Peki yaşlanma karşıtı kremler gerçekten bu konuda işe yarıyor mu? Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Tonik Günde Kaç Kez Uygulanır?

28 Nisan 2021
Tonik Günde Kaç Kez Uygulanır?

Cilt bakımı adımlarının en önemlilerinden bir tanesi şüphesiz tonik kullanımıdır. Cildi yatıştırmaya yardımcı olan tonikler, birkaç uygulamadan sonra etkisini göstermektedir. Toniğin günde kaç kez kullanılması gerektiği ise sıkça merak edilenler arasında. Tonik günde kaç kez kullanılır diye merak ediyorsanız blog yazımızın devamını inceleyerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Şampuan Değiştirmek Saçta Kepek Yapar Mı?

27 Nisan 2021
Şampuan Değiştirmek Saçta Kepek Yapar Mı?

Şampuan değişikliği saçta kepek yapar mı sorusu briçok kişinin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Kimi yapar derken kimi ise kepek sorununun bundan kaynaklı olmadığını öne sürüyor. Şampuan değiştirince saçta kepek olur mu sorusunun detaylı yanıtı için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Sivilceli Ciltler Güneş Kremi Kullanmalı Mı?

20 Nisan 2021
Sivilceli Ciltler Güneş Kremi Kullanmalı Mı?

Sivilce eğilimi olan ciltler özellikle güneşe çıktığında çeşitli yöntemlerle cildini koruması gerektedir. Bu kapsamda birçok üründen destek alabilirler. Eğer sivilce problemi yaşıyorsanız güneşten korunmak için hangi ürünleri kullanmalısınız sorusunun yanıtını arıyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. İşte detaylar!

Shea Yağı Lekelere İyi Gelir Mi?

19 Nisan 2021
Shea Yağı Lekelere İyi Gelir Mi?

Leke problemi, cilt ile ilgili sorunların başında gelmektedir. Bununla ilgili çeşitli yollara başvurulması gerekirken dermatolojik destek de alınmaktadır. Fakat doğal yollarla lekelerin önüne geçmek istiyorsanız bitkisel yağlardan destek alabilirsiniz. Özellikle shea yağı, son zamanlarda herkesin tercihi oluyor, işte detaylar!

Saç Kremi Saçta Ne Kadar Bekletilir?

16 Nisan 2021
Saç Kremi Saçta Ne Kadar Bekletilir?

Saç bakımı rutinin en önemli ürünlerinden biri kuşkusuz saç kremleridir. Genelde şampuandan sonra uygulanan saç kremi saçlarda yumuşacık pürüzsüz bir dokunuş yaratırken daha ipeksi görünmesine destek olur. Fakat herşey de olduğu gibi saç kreminin de kullanımı önem arz etmektedir. Saçta ne kadar bekletilmesi gerektiği veya durulanması gerekiyor mu gibi soruların en detaylı yanıtı için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Saç Dökülmesini Önlemek için Ne Yapmalıyız?

15 Nisan 2021
Saç Dökülmesini Önlemek için Ne Yapmalıyız?

Saç dökülmesi problemi sıklıkla karşılaşılan sorunların başında gelmektedir. Bu problemin önüne geçmek için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Kullanılan ürünler de ne yazık ki saç dökülmesine sebep olabilmektedir. Saç dökülmesini önlemek için ne yapmalıyız ya da ne yapmamalıyız sorusunun cevabını merak ediyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Pembe Greyfurtun Faydaları Nelerdir?

09 Nisan 2021
Pembe Greyfurtun Faydaları Nelerdir?

Pembe greyfurt, vücuda olan faydalarının yanı sıra cilde olan olumlu etkileriyle de bilinmektedir. Meyveler arasında cilt bakım ve kozmetik ürünlerinde en çok tercih edilen pembe greyfurt, birçok faydayı beraberinde sunmaktadır. Peki pembe greyfurtun faydaları nelerdir? Konuyla ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara blog yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Hazırsanız hemen başlayalım!

Nemlendirici Krem Gözenekleri Tıkar Mı?

08 Nisan 2021
Nemlendirici Krem Gözenekleri Tıkar Mı?

Nemlendirici krem, cilt bakım rutininin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Cildi yumuşatması ve ipeksi dokunuş kazandırması sebebiyle günlük bakımın vazgeçilmez ürünlerinden olmaktadır. Fakat bu konuda merak edilen birkaç detay bulunuyor. Nemlendirici kremin gözenekleri tıkayıp tıkamadığı en çok merak edilenler arasında! Detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Mor Şampuan Boyasız Saça Uygulanır Mı?

07 Nisan 2021
Mor Şampuan Boyasız Saça Uygulanır Mı?

Saçların daha bakımlı ve güzel görünmesi için çeşitli yollara başvurulur. Özellikle saç boyama - boyatma işlemi kadınların sıkça yaptıkları uygulamalardan biridir. Boyadıktan belli bir süre sonra özellikle sarı saçlarda turuncu yansımalar meydana gelmektedir. Bu noktada mor şampuan tam bir kurtarıcıdır. Peki mor şampuanın boyasız saça uygulanması doğru mudur? Siz de sorunun yanıtını merak ediyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

Makyaj Temizleme Suyu Olmadan Nasıl Temizlenir?

06 Nisan 2021
Makyaj Temizleme Suyu Olmadan Nasıl Temizlenir?

Günlük hayatta fresh de olsa hepimiz makyaj yapıyoruz. Fakat eve geldiğimizde yatmadan önce mutlaka makyaj temizleme gibi bir rutinimiz oluyor. Bir de ne gördünüz ? Makyaj temizleme suyunuz bitmiş.. Peki makyajınızı nasıl temizleyeceksiniz? Makyaj temizleme suyu olmadan cildinizi nasıl temizleyeceğinizi merak ediyorsanız blog yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Karma Cilt Tipi Ne Demek?

05 Nisan 2021
Karma Cilt Tipi Ne Demek?

Cilt tipi, gösterdiği reaksiyonlara göre farklılık içermektedir. Bu noktada karma cildin ne anlama geldiği en çok merak edilenler arasında. Yüzün belli bölgeleri yağlı olurken, bazı kısımları ise kurudur. Karma cildin ne olduğu ve karma cilde nasıl bakım yapılmalı, hangi ürünler kullanılmalı gibi detayları merak ediyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Hyaluronik Asit Nasıl Kullanılmalı?

02 Nisan 2021
Hyaluronik Asit Nasıl Kullanılmalı?

Cilt bakımı rutininde çeşitli ürün ve bileşenlere ihtiyaç duyarız. Bu kapsamda cilt tipinize göre ürün belirlemek en önemli koşulların başında gelmektedir. Hyaluronik asit ise son zamanlarda cilt bakımının vazgeçilmez bileşenleri arasında yer alıyor. Işıltılı ve pürüzsüz bir cilt için hyaluronik asit kullanımı, son derece etkili bir çözüm niteliğindedir. Hyaluronik asit kullanımı ile ilgili tüm merak edilenler blog yazımızın devamında!

Hangi Yağlar Saç Kuruluğuna İyi Gelir?

02 Nisan 2021
Hangi Yağlar Saç Kuruluğuna İyi Gelir?

Saç bakımı rutininde çeşitli bakım ürünleri tercih edilmektedir. Bu kapsamda bitkisel bileşenlerden oluşan bakım ürünleri hemen hemen herkesin tercihi oluyor. Özellikle saç kuruluğu gibi problemlerle karşı karşıyaysanız çeşitli yağların kullanımını tavsiye ederiz. Saç kuruluğuna hangi yağlar iyi gelir ve ne kadar kullanılır gibi soruların yanıtı için blog yazımızın devamını okuyabilirsiniz. 

Göz Kırışıklık Kremi Kaç Yaşında Kullanılmalı?

01 Nisan 2021
Göz Kırışıklık Kremi Kaç Yaşında Kullanılmalı?

Göz kırışıklık kremi kullanımı ile ilgili en çok merak edilen konu kaç yaşında kullanılması gerektiğidir. Herkes tarafından bilinen "ileri yaşta kullanılır" algısı ne yazık ki doğru değildir. Önlemi erken yaşta almak her zaman daha doğrudur bu konuda. Göz kırışıklık kreminin kaç yaşında kullanılması gerektiği ve tam olarak ne işe yaradığını merak ediyorsanız blog yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. 

Ellere Hangi Krem İyi Gelir?

31 Mart 2021
Ellere Hangi Krem İyi Gelir?

El bakımı rutininin vazgeçilmez unsurlarından olan el kremi, pürüzsüz dokusu ve nemlendirici etkisi ile sıkça tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Günlük el bakımı rutininde yanınızdan ayırmadığınız el kremi çeşitleri, farklı bileşenleriyle her cilde hitap ediyor. Elinize hangi kremin iyi geldiğini öğrenmek için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

Aloe Vera Lekelere İyi Gelir Mi?

30 Mart 2021
Aloe Vera Lekelere İyi Gelir Mi?

Aloe veranın faydaları, herkesin bildiği üzere saymakla bitmez. Özellikle cilt üzerindeki olmulu etkileri yüzünden sıkça tercih edilmektedir. Peki ya lekeler? Aloe veranın lekelere iyi gelip gelmediği konusu en çok merak edilenler arasında. Siz de bu sorunu cevabını arayanlardansanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.