%44 indirimli

Petite Maison Dış Etkenlere Karşı ve Nemlendirici Cilt Bakım Seti

PETITE MAISON
Ürün kodu : 2.6.2.30548
164,70 TL
92,90 TL
Kampanya
Paylaş
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Petite Maison Misel Su 200 ml

   

  Petite Maison Misel Su 200 ml, cilt ve makyaj temizliği işleminde bakım etkisinde bulunmayı destekleyici bir etki sunar. Cildi derinlemesine temizlerken ton eşitliğini sağlamaya yardımcı olur. Ciltteki nem dengesini korur ve yumuşak bir dokunuş kazandırır. Düzenli kullanımda cildin temiz kalmasına destek olur. Petite Maison Misel Su 200 ml kullandığınız takdirde makyaj temizleme suyu veya nemlendirici kullanmanıza gerek kalmaz. Çünkü cilde yoğun bir nem terapisi sunma konusunda destekleyicidir. Cildi tazeleyerek yenilenmesini sağlar. İçeriğindeki besleyici bileşenler sayesinde cilt temizliği için güvenli ve sağlıklı bir yöntemdir.

  Petite Maison Misel Su 200 ml’in içerisinde Pembe Greyfurt ekstresi bulunur. Sağlıklı cilt hücrelerinin oluşmasına etki eden aminoasitler sayesinde cildi tazeler. Pembe Greyfurt antioksidan özelliği taşıdığı için teninizi olası çevresel faktörlerden korur. Aynı zamanda Petite Maison Misel Su 200 ml kolajen üretimini sağlar ve ciltte yaşlanmayı geciktirici etkide bulunmaya yardımcı olur. Petite Maison Misel Su 200 ml uygulanan cilt, derinlemesine temizlenir, pürüzsüz ve yumuşak bir doku kazanır. Hassas bakım etkisinde bulunduğu için tüm cilt tipleri için uygundur. Cildi ferahlatır ve nemlendirir.

  Petite Maison Misel Su 200 ml, pamuğa dökülerek cilde uygulanır. Cildi nazikçe temizler ve durulama ihtiyacı gerektirmez. İhtiyaç duyulan her an kullanılabilme özelliğine sahiptir. Cildin ihtiyaç duyduğu temizliğin ve nem dengesinin karşılanmasına yardımcı olur.

  Petite Maison Peeling Jel 100 ml

   

  Petite Maison Peeling Jel 100 ml günlük cilt bakımı rutininde tercih edilen bir peelingdir. Cilde zarar vermeden nazikçe soyulmasını sağlayarak temizlenmesine yardımcı olur. Cildin derinlerine nüfuz ederek kir ve yağ gibi problemlerden arındırır. Aynı zamanda cildin nemli kalmasını sağlar. Petite Maison Peeling Jel 100 ml’in içerisinde bulunan pembe greyfurt ekstresi sağlıklı cilt oluşumunu destekleyen aminoasitler içerir. Bu sayede cildi onarır ve yenileme gücüne sahip olur. Antioksidan özelliği sayesinde cildi olumsuz çevresel etkilerden korur. Cildin beslenmesini ve sağlıklı olmasını destekler. Kolajen üretimine yardımcı olarak yaşlanmayı geciktirici bir etki sunmaya destek olur.

  Günlük cilt bakımı rutininde kolay ve pratik bir kullanım etkisi sunan Petite Maison Rub Cleanser 100 ml, E vitamini içeren yapısıyla diğer peeling ürünlerinden ayrılır. E vitamini, UV ışınlarından kaynaklanan zararlı etkileri ciltten uzaklaştırır. Ciltteki sıkılık kaybını minimum seviyeye indirger. Cilt tonunun aydınlanmasını sağlayarak daha canlı ve aydınlık bir görünüm kazanmasına destek olur. Nem tutma özelliği ile cildinizin ihtiyaç duyduğu nemin korunmasında etkili bir destekleyicidir.

  Petite Maison Peeling Jel 100 ml, günlük kullanım için uygundur. Temiz ve kuru cilde nazikçe uygulanır. Parmak uçları yardımı ile masaj hareketleriyle uygulandıktan sonra 1-2 dakika bekletilir. Sonrasında ılık ve bol su ile durulanır. Son aşamada ise yumuşak bir havlu yardımıyla nazikçe kurulanır. Tüm cilt tipleri için uygunluk gösterir.

  Petite Maison Dış Etkenlere Karşı Soyulabilir Maske 120 ml

  Petite Maison Dış Etkenlere Karşı Soyulabilir Maske 120 ml, cilt bakımında kirliliğin önlenmesine destek olan bir yüz maskesidir. Soyulabilir formda olan maske, cilt tonundaki eşitsizlikleri yok etmeye yardımcı olur. Cilt rengini dengeler. Gözenekleri yoğun kirden derinlemesine arındırır. İyi bir temizleyici etkisi sunan Petite Maison Dış Etkenlere Karşı Soyulabilir Maske 120 ml, cildi canlandırarak doğal görünümünü destekler. İçerdiği gül özü ile yüzünüz kirlerden arınır ve daha dinamik bir görünüm kazanır. Cildin erken yaşlanmasını tetikleyen nedenlerin ortadan kaldırılmasına destek olur. Kuruluğu ve kaşıntıyı önlemede onarım destekleyici bir etki sunar. Antioksidan özelliği taşıyan gül özü, cildin Ph dengesini korur. Cildinizi yumuşatarak doğal bir ışıltı kazandırır. Bu sayede cildin yenilenip daha genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

  Petite Maison Dış Etkenlere Karşı Soyulabilir Maske 120 ml içerisinde bulunan inci tozu, yoğun mineral bileşenleri ile cilde parlaklık kazandırarak lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda cildi canlandıran bir etkiye sahiptir. Maskeyi diğerlerinden ayıran en belirgin özelliği içinde pembe greyfurt ekstresi bulunmasıdır. Cildin ihtiyaç duyduğu sağlıklı hücrelerin yenilenmesini destekler ve kolajen üretimine yardımcı olur. Teninizi çevresel faktörlerden koruyarak bakım yapar.

  Petite Maison Dış Etkenlere Karşı Soyulabilir Maske 120 ml temiz ve kuru cilde kalın bir tabaka halinde uygulanır. Saç çizgisi, kaş, göz ve dudak bölgesine temas ettirilmemelidir. Kuruması için 20-25 dk bekletilmelidir. Daha sonra aşağıdan yukarıya doğru nazikçe soyma işlemi gerçekleştirilmelidir. Ilık ve bol su ile iyice durulanmalıdır. Haftada 1-2 kez kullanılması önerilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.