%43 indirimli

Petite Maison Dudak Nemlendiricisi 12 ml

PETITE MAISON
Ürün kodu : 2.3.6.23851
52,90 TL
29,90 TL
Kampanya
Paylaş
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Petite Maison Dudak Nemlendiricisi 12 ml

   

  Petite Maison Dudak Nemlendiricisi 12 ml, bakım ürünleri arasında bulunan destekleyici bir dudak nemlendiricisidir. Dudakların ihtiyaç duyduğu nemin karşılanmasına yardımcı olur. Yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Dudak bakımına farklı bir boyut kazandıran Petite Maison Dudak Nemlendiricisi 12 ml, Greyfurt Tohumu yağı içerir. Bu içeriği ile dudaklarda iyi bir peeling etkisinde bulunmaya destek olur. Dudakta oluşan ölü hücrelerin arındırılmasını destekler. Bu sayede pürüzlerin giderilmesini sağlayarak, nem dengesini korur. Aynı zamanda cilt esnekliğinin korunmasına yardımcı olur. Doğal bileşenleri ile dudağın ihtiyaç duyduğu tüm vitaminleri içerir.

  Petite Maison Dudak Nemlendiricisi 12 ml’in içerisinde bulunan Shea Yağı ise cilt renginin dengelenmesini sağlar. Shea yağı A,E ve F vitaminleri içerir. A vitamini, elastikiyetini kaybetmiş dudaklarda geri kazanımı destekler. Dudaklardaki kırışık ve pürüzlü görünümü azaltarak daha kusursuz görünmesine yardımcı olur. Vitamin ihtiyacını karşılayarak yumuşak bir dokunuş kazandırır. E vitamini ise dudaktaki nemi tutma özelliğine sahiptir. Gün boyu dudakların nemli kalmasını sağlar. Dudakların kurumasını ve çatlamasını önler.

  Petite Maison Dudak Nemlendiricisi 12 ml Shea yağı içerdiği F vitamini ile dudakları dış etmenlerden korur. Dudakların sürekli olarak nemli kalmasında da destekleyici bir vitamindir. Bu sayede daha sağlıklı, parlak ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Petite Maison Dudak Nemlendiricisi 12 ml günün her anında ve istenilen sıklıkta uygulanabilir. Tüm cilt tipleri için uygunluk gösterir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.