%42 indirimli

Petite Maison Tüm Cilt Tipleri İçin Canlandırıcı Kağıt Maske Seti

PETITE MAISON
Ürün kodu : 2.6.2.30549
59,70 TL
34,90 TL
Kampanya
Paylaş
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Petite Maison Enerji Veren Kağıt Maske 25 ml

   

  Petite Maison Enerji Veren Kağıt Maske 25 ml, cilt bakımı rutininde tercih edilen bileşenlerden olan yüz maskesidir. Cilde enerji verir ve destekleyici bir bakım etkisi sunar. Petite Maison Enerji Veren Kağıt Maske 25 ml cilde canlılık ve parlaklık kazandırır. Besleyici özelliğiyle cildinizi yeniler. En belirgin özelliği ise yaşlanma belirtilerini minimize etmesidir. Olası kırışıklık problemlerinin önüne geçilmesini destekler. Cildi temizledikten sonra uygulanan Petite Maison Enerji Veren Kağıt Maske 25 ml yüz bakım maskesi, cildinize verdiği enerji ile ferahlatma etkisine sahiptir.

  Petite Maison Enerji Veren Kağıt Maske 25 ml’in içerisinde bulunan pembe Greyfurt ekstresi yeni ve sağlıklı cilt hücrelerinin oluşumuna yardımcı olur. İçerdiği aminoasitler ve antioksidan özelliği sayesinde cildi dış etmenlere karşı koruyarak onarım etkisinde bulunmaya yardımcıdır. Aynı zamanda cildin ihtiyaç duyduğu kolajen üretimini destekler. Petite Maison Enerji Veren Kağıt Maske 25 ml içerdiği Pantenol sayesinde, yoğun nemlendirme etkisi sunar. Cildinizde yumuşacık ve pürüzsüz bir görünüm kazanımına destek olur. Sıradan maskelerin aksine içerisinde kolajen bulunur. Bu sayede ciltteki sarkmaları önleyerek kırışık görünümünün azaltılmasına destek olur. Cilde daha sağlıklı ve sıkı bir doku kazandırır. Aynı zamanda yenilenip beslenmesinde destekleyici bir rol oynar.

  Petite Maison Enerji Veren Kağıt Maske 25 ml temiz ve kuru cilde uygulanır. Maske yüze hafifçe bastırıldıktan sonra 15 dakika bekletilir. Daha sonra yüzden çıkarılarak fazla olan ürün cilde masaj hareketleri ile uygulanır. Homojen bir şekilde dağılımı sağlanır. Durulama gerektirmez. Tüm cilt tipleri için uygundur. Haftada 1-2 kez uygulanması tavsiye edilir.

  Petite Maison Nemlendirici Kağıt Maske 25 ml

   

  Petite Maison Nemlendirici Kağıt Maske 25 ml, cilde bakım yapan destekleyici bir kağıt yüz maskesidir. Cilde uygulandığı andan itibaren yenileyici ve nemlendirici etkisini gösterir. Cilde bakım yaparak canlanmasını destekler. Yumuşak bir dokunuş kazandırırken, cilt tonunun aydınlanmasına yardımcı olur. Daha doğal, ışıltılı ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlar. İçeriğinde bulunan gliserinin yüksek oranda yumuşatma etkisi vardır. Cildinizin ihtiyaç duyduğu nem dengesini karşılamaya destek olur. Cildin kaybettiği esnekliğin geri kazanımına yardımcı olarak yaşlanma etkilerinin azaltılmasını destekler. Aynı zamanda cildin nem tutmasını sağlar. Renk eşitsizliğinin giderilmesine etki eder.

  Petite Maison Nemlendirici Kağıt Maske 25 ml’in içerisindeki Hyaluronik Asit ise nem dengesini sağlayan bileşenlerden biridir. Pembe greyfurt ekstresi içeren Petite Maison Nemlendirici Kağıt Maske 25 ml, sağlıklı ve yeni cilt hücrelerinin oluşmasını sağlar. Bu sayede cilt, yenilenerek beslenir. Yüz bakım maskesinin içerisinde bulunan bileşenlerde antioksidan özelliği bulunur. Bu sayede çevresel faktörlerden kaynaklanan olumsuz etkilerin, cilde zarar vermesini önlemeye yardımcı olur. Cildin yaşlanma aşamasında kolajen oranı azalır. Pembe greyfurt ekstresi, kolajen üretimi desteğiyle yaşlanmayı geciktirici bir destekleyicidir.

  Petite Maison Nemlendirici Kağıt Maske 25 ml, kuru ve temiz cilde uygulanır. Yüze yapışana kadar hafifçe bastırılır. 15 dk beklettikten sonra maske çıkarılır. Cildinizdeki ürün fazlalığı ise yüze iyice nüfuz etmesi desteklenecek şekilde dağıtılır. Masaj hareketleri ile nazikçe cilde uygulanır. Durulama gerektirmeyen bir üründür ve tüm cilt tipleri için uygundur. Haftada 1-2 kez kullanılması tavsiye edilir. Birkaç kullanımdan sonra etkisini gösterir.

  Petite Maison Detoks Etkili Kağıt Maske 25 ml

   

  Petite Maison Detoks Etkili Kağıt Maske 25 ml, cildi nemlendiren ve yoğun kirden arındıran bir bakım maskesidir. Ciltte derinlemesine hijyen sağlarken nem terapisi sunmaya destek olur. En önemli bileşenlerinden olan çay ağacı özü; cildi virüs ve bakterilerden arındırma etkisine sahiptir. Cildin ihtiyaç duyduğu temizliğin ve onarımın desteklenmesine yardımcı olur. Kaşıntı ve kızarıklık gibi cilt problemlerinin önüne geçilmesini sağlar. Cilt hastalıklarının iyileştirilmesini ve giderilmesini destekler. Bu sayede cildi besleyerek yeniler. Daha tazeleyici ve doğal bir etki sunar. Petite Maison Detoks Etkili Kağıt Maske 25 ml  içerdiği Hyaluronik Asit sayesinde cildi nemlendirir ve ihtiyaç duyduğu nem oranını karşılar. Hyaluronik asidin onarıcı ve yumuşatıcı etkisi bulunur. Bu sayede cilt, canlı ve parlak görünür.

  Petite Maison Detoks Etkili Kağıt Maske 25 ml’in bileşenlerinden olan pembe greyfurt ekstresi, cildi yenileyerek sağlıklı hücrelerin oluşumunu destekler. Yaşlılık belirtilerinde ortaya çıkan kolajen eksikliğinin giderilmesine yardımcı olur. Cildi derinlemesine arındırarak detox etkisinde bulunmayı destekler. Aynı zamanda çevresel faktörlere bağlı olarak oluşan zararlı etkileri ciltten uzaklaştırma konusunda iyi bir destekleyicidir.

  Petite Maison Detoks Etkili Kağıt Maske 25 ml kullanırken cilt daima temiz ve kuru olmalıdır. Maskenin yüze yapışması için hafif bir baskı uygulanır. 15 dk beklettikten sonra maske çıkarılır. Yüzde kalan ürün, cildin derinlerine nüfuz edecek şekilde masaj hareketleri ile homojen olarak dağıtılır. Bu işlem parmak uçları yardımıyla nazikçe gerçekleştirilmelidir. Petite Maison Detoks Etkili Kağıt Maske 25 ml Detoxifying durulama gerektirmeyen bir maskedir. Bu yüzden nemin cildinizde kalmasına yardımcı olur. Hafta 1-2 kez kullanılması tavsiye edilir ve tüm cilt tipleri için uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.