%43 indirimli

Petite Maison Yağlı Ciltler İçin Bakım Seti

PETITE MAISON
Ürün kodu : 2.6.2.30547
202,70 TL
114,90 TL
Kampanya
Paylaş
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Petite Maison Tonik 200 ml

  Petite Maison Tonik 200 ml, cilt bakımında yatıştırıcı etki sunan bir üründür. Cilt temizliği sonrası uygulanır ve bakım yapmaya yardımcı olur. Günlük cilt bakımı rutininde temizleme aşamasından sonra kullanıldığı için gözenekleri sıkılaştırmada iyi bir destekleyicidir. Ciltte kalan son kalıntıların temizlenmesinde etkili bir rol üstlenir. Kiri ve yağı yok etmekle beraber ciltteki Ph dengesini korur. Teninizdeki gözenekleri derinlemesine temizler. Sıkılaştırıcı etkisi, gözeneklerde en ince ayrıntıya kadar hijyen sağlamasından kaynaklanmaktadır.

  Petite Maison Tonik 200 ml Pembe Greyfurt ekstresi, Pantenol ve E vitamini içerir. Pembe greyfurt, sağlıklı cilt hücrelerinin oluşumuna destek olur. Hava kirliliği gibi çevresel faktörlerin zararlı etkilerinden korur. Aynı zamanda antioksidan özelliği taşır ve kolajen üretimine yardımcı olarak yaşlanmayı geciktirici bir etkiye sahiptir. Pantenol ise yoğun bir nemlendiricidir. Cildin ihtiyaç duyduğu nemi karşılar ve yumuşacık bir dokunuş kazandırır. Bununla birlikte cildi yatıştırmaya yardımcı olur. Petite Maison Tonik 200 ml’in içerisinde bulunan E vitamini; cildi UV ışınlarından kaynaklanan zararlı etkilerden korur. Cildi besler ve yenilenmesini destekler. Petite Maison Tonik 200 ml, temizleme sonrası aşamada kullanıldığı için, öncesinde uygulanan cilt bakım ürünlerinin kolay emilimine yardımcı olur.

  Petite Maison Tonik 200 ml pamuk yardımı ile yüz ve boyun bölgesine uygulanır. Tüm cilt tipleri için uygun olmakla birlikte, hassas bakım ve onarım etkisi sunar. Cildinizde kalan son atıkları nazikçe temizler.

  Petite Maison 5in1 Yüz Temizleme Maskesi 80 ml

   

  Petite Maison 5in1 Yüz Temizleme Maskesi 80 ml, yüzünüzü kirlerden nazikçe arındıran bir yüz temizleme ürünüdür. Tıkanmış gözeneklerin açılmasına yardımcı olur. Cildi derinlemesine temizleyerek aydınlanmasını destekler. İçeriğinde greyfurt tohumu yağı içerir. Peeling özelliğine sahip olan greyfurt tohumu yağı, cildi ölü hücrelerden arındırır. Derinlemesine nemlendirir, cildin ihtiyaç duyduğu nem dengesini sağlamaya yardımcı olur. Aynı zamanda cildin esnekliğinin geri kazanımını destekler. Peeling etkisi bulunan greyfurt tohumu yağı, cilde pürüzsüz bir dokunuş kazandırmaya yardımcı olur.

  Petite Maison 5in1 Yüz Temizleme Maskesi 80 ml’i diğer yüz temizleyicilerden ayıran bir diğer özelliği salisilik asit içermesidir. Ciltte siyah nokta oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Kir ve yağdan arındırarak gözenek görünümünü azaltır. Oluşması muhtemel cilt problemlerinin önüne geçilmesini sağlar. Cildi ölü hücrelerden arındırarak yenilenmesini destekler. Düzenli kullanıldığı takdirde cilt lekelerinin azaltılmasına yardımcı olur. Temizleme işleminin yanı sıra cilde bakım yapar. Kırışıklık gibi belirtilerin önlenmesine destek olur. Petite Maison 5in1 Yüz Temizleme Maskesi 80 ml’in içerisinde bulunan beyaz kil ise ciltteki pürüzlü görünümü azaltmada iyi bir destekleyicidir. Cildi besler, parlak görünmesini sağlar ve sıkılaşmasında etkilidir.

  Petite Maison 5in1 Yüz Temizleme Maskesi 80 ml günlük bakımda temizleyici olarak yüz ve boyun bölgesine nazikçe uygulanır. Göz çevresinde kullanılmamalıdır. Peeling olarak ise ıslak yüze dairesel hareketlerle uygulanır. Ilık su ile bolca durulanır. Maske olarak kullanımda; nazikçe yüze uygulanır. 3-5 dakika bekletilir. Ciltte kuruyunca bol su ile durulama işlemi gerçekleştirilir.

  Petite Maison Pembe Kil Maskesi 80 ml

  Petite Maison Pembe Kil Maskesi 80 ml, cilt bakımı rutininde gereksinim duyulan bir kil maskesidir. Cildi derinlemesine temizleyerek fazla yağ ve kirden arındırır. Cildi nemlendirerek yumuşacık bir dokunuş kazandırır. Hassas bir bakım etkisi sunan Petite Maison Pembe Kil Maskesi 80 ml, içeriğindeki Pembe Greyfurt ekstresi ile sağlıklı cilt hücrelerinin oluşumuna yardımcı olur. Bünyesinde barındırdığı antioksidan özelliği, cildin korunmasını sağlar. Aynı zamanda kolajen üretimini destekleyerek yaşlanmayı geciktirme konusunda etkili bir yardımcıdır.

  Petite Maison Pembe Kil Maskesi 80 ml’in içerdiği pembe kil ise; cildi tahriş etmeden temizlemeye yardımcı olur. Özellikle hassas yapıya sahip ciltlerin onarılmasında iyi bir bakım etkisi sunar. Teninizi nemlendirirken, kan akışını hızlandırdığı için cildi canlandırır. Daha sağlıklı ve aydınlık görünmesini sağlar. Petite Maison Pembe Kil Maskesi 80 ml'in en önemli bir diğer bileşeni ise Shea yağıdır. İçeriğinde A,E ve F vitamini bulunur. Cildin ihtiyaç duyduğu vitamin mineral ve nem ihtiyacını karşılayarak cilt tonunu dengeler. Aynı zamanda cildi yumuşatma etkisine sahiptir. Bu sayede pürüzsüzlük ve ipeksi bir dokunuş kazandırır.

  Petite Maison Pembe Kil Maskesi 80 ml temiz ve kuru cilde nazikçe uygulanmalıdır. Sonrasında 10-15 dakika bekletilmelidir. Bekletme aşamasından sonra ılık su ile iyice durulanır. Bakım, onarım ve temizleyici etki sunduğu için hassas cilt tipleri için uygundur. Haftada iki kez kullanılması önerilir ve birkaç kullanımdan sonra etkisini gösterir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.