x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Saç Kremi Kaç Günde Bir Kullanılmalı?

Saç kremi kullanma sıklığınızı saçınızın bakım ihtiyacına göre ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz her banyoda veya haftada bir kez dahi kullanabilirsiniz. Saçınızın temizlenme sonrası bakım ve onarım deneyimini pekiştirmek amacıyla tasarlanan saç bakım kremi sayesinde saçlarınızın doğal ışıltısını ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay taranma, yumuşak ve hacimli saçlar için tercih edebileceğiniz saç nemlendirici ile bakım ve temizlik etkinsin bir arada olduğu banyo deneyimi sizleri bekliyor.
 

Saç Kremi Nasıl Kullanılır?

Saç kremi ıslak saça masaj yaparak uygulanır. 2 dakika beklemeniz ürünün etkisini gösterebilmesi açısından yeterlidir. Bunun ardından bol su ile durulayıp saç bakım etkisinin tadını çıkarabilirsiniz. Şampuan veya saç sabunu kullandıktan sonra tercih edebileceğiniz saç bakım kremi ile yumuşak ve esnek bir doku sağlayabilirsiniz. Her saç tipine ve saç problemlerine özel olarak tasarlanmış ürünler ile bakımlı ve temiz bir his sizleri bekliyor.
 

Saç Kremi Duştan Önce Mi Sonra Mı?

Saç kremi duşun sonunda uygulayabileceğiniz bir kozmetik ürünüdür. Yağ ve yoğun bakım maskelerinden sonra fazla yağın emilmesi amacıyla şampuandan önce de tercih edebilirsiniz. Yıpranmış ve kırışmış saçlar, hava ve toz kirliliğine özel saç bakımı, ekstra hacim ve dökülme karşıtı seçenekler ile saçlarınızın ihtiyacı olan etkiyi sağlayabilirsiniz. Saç nemlendiricisi seçerken saçınızın ihtiyacı olan bakıma özel Petite Masion saç bakım ürünlerini tercih ederek saç ve cilt problemlerinize meydan okuyabilirsiniz.
 

Saç Kremi Saça Nasıl Uygulanır?

Saç bakım kremi banyo ve duş esnasında ıslak saçınıza masaj yaparak uygulanır. Kökten uca bakım deneyimini pekiştirmek için 2 dakika bekletmek yeterlidir. Nem ve yumuşaklık dengesini korurken saçınızın dış etkenlerden korunmasını da destekleyen ürünler sayesinde eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bitkisel özlerle beraber hazırlanan saç nemlendiricisi saçınızın beslenmesini destekler. Hacimli, yumuşak ve güçlü saçlarınızla doğal güzelliğinizi vurgulayabilirsiniz. Saç ve yüz vücudumuzun en çok göz önünde olan alanlarındandır. Aynadan kendinize bakarken sağlıklı ışıltılı bir cildin ek gür ve parlak saçlarınız ile öz güveninizi tazelemek için bakım deneyiminizi Petite Maison ile güçlendirebilirsiniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.