x
sadsad x
asdasd

Saç Maskesi Saç Dibine Sürülür mü?

20 Haziran 2022

Saç Maskesi Saç Dibine Sürülür mü?

Saçlara bakım yapmanın en pratik ve en etkili yollarından biri maske kullanımıdır. Bakım maskelerinin kullanımı alışkanlık haline getirildiğinde bu ritüel yalnızca fiziksel görünümü değil aynı zamanda saçlarınızın formundan hoşlandıkça ruh salığınızı da olumlu yönde etkileyecektir.

Saçları nemlendirmek ve yıpranmaları onarmanın önüne geçmek için tercih edilen maskelerin kullanımı için en az 10 dakikalık bir süreye ihtiyacınız bulunduğu için bu uygulama öncesinde kendinize zaman yaratmanız gerekir.

Saç maskesi nasıl yapılır? Saç maskesi saç dibine sürülür mü? Doğru maske uygulamasının adımları için yazımızın devamından yararlanabilirsiniz.

Saç Maskesi Duştan Önce Yapılır Mı?

Saç Maskesi Duştan Önce Yapılır mı?

Petite Maison Yıpranmış Ve Kırılgan Saçlar İçin Şampuan 300 mlSaç maskeleri kullanım amaçlarına ve kullanım şekillerine göre duş öncesi ve duş sonrası uygulanabilir. Maskeler durulacak şekilde formüle edilmiştir.

Nemlendirmeye yönelik maskeler genellikle duş esnasında şampuan ve saç kremi sonrasında uygulanabilir. Dilerseniz saç kremi yerine duşta haftada 1 ya da 2 kere saç bakım maskenizi Petite Maison Hacim Veren Şampuan sonrasında uygulayabilirsiniz.

Daha yoğun ve etkili bir onarıma ihtiyaç hissediyorsanız, şampuanlama öncesinde saçta ortalama 1 saat hatta gece boyu bekletilebilen saç bakım maskelerini tercih edebilirsiniz. Daha sonra Petite Maison Yıpranmış Ve Kırılgan Saçlar İçin Şampuan ile saçlarınızı durulayabilirsiniz.

 

Petite Maison Yıpranmış Ve Kırılgan Saçlar İçin Şampuan 300 ml Ürünümüzü Satın Almak İçin Tıklayın.

 

 

Saç Maskesi Saç Uçlarına mı Uygulanır?

Petite Maison Yıpranmış ve Kırılgan Saçlar İçin 2'li Saç Kremi SetiSaç maskesi nasıl uygulanır sorusunun yanı sıra, saç maskesinin saç diplerine uygulanıp uygulanmayacağı da merak edilir. Maskeler genellikle saç uçlarının yanı sıra saçı kökten uca besleyecek şekilde formüle edilmiştir.

Eğer kullanacağınız ürünün uygulama talimatlarında “saç diplerine uygulamayınız” şeklinde bir uyarı bulunmuyorsa, tüm saça uygulayarak kullanabilirsiniz. Belirtilen süreyi aşmadan uygulamanızı tamamladıktan sonra saç tipinize uygun bir şampuan ile ya da şampuanlama sonrasında kullanıyorsanız su ile durulama işlemini tamamlayabilirsiniz.

 

 

Petite Maison Yıpranmış ve Kırılgan Saçlar İçin 2'li Saç Kremi Seti Ürünümüzü Satın Almak İçin Tıklayın. 

 

Saç Maskesi Kaç Dakika Bekletilir?

Saç maskelerinin her birinin içeriği farklıdır. Geliştirilen bu formüllerin etkinliğini gösterebilmesi için uygulama sıklığı ve uygulama süresi de değişim gösterir.

Saç sorununuzu belirledikten sonra bu soruna yönelik maske seçenekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Ürün talimatlarında haftada ya da ayda kaç gün yapılması gerektiğine ve ne kadar bekletilmesi gerektiğine dair uyarıları dikkate alabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.