x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Hangi Şampuan Hangi Saça İyi Gelir?

Saç bakım rutininin demirbaşlarından biri olan şampuanlar, farklı saç tipleri için özel olarak hazırlanan kişisel bakım ürünleridir. Şampuan çeşitleri arasında; saç dökülmesine karşı şampuan çeşitleri, kepek şampuanı ,  ince telli saçlar için gürleştirici şampuanlar, hacim veren ve dış etkenlerden koruyan şampuanlar, yıpranmış ve işlem görmüş saçlar için şampuanlar yer almaktadır. Tek yapmanız gereken saçınızın hangi şampuana ve hangi bakıma ihtiyaç duyduğunu analiz etmek ve şampuan seçiminizi bu analize göre şekillendirmektir. İşte tam bu aşamada Petite Maison olarak saçınızın ihtiyaç duyduğu bakıma göre şampuan çeşitlerimizle sizleri buluşturuyoruz. Her saç tipine uygun en iyi şampuan seçenekleri bu sayfada sizleri bekliyor.
 

Doğru Şampuan Seçimi Nasıl Yapılır?

Doğru şampuan seçimi için öncelikle saçlarınızı iyi tanımalı ve saçlarınızın neye ihtiyaç duyduğunu anlamalısınız. Örneğin sönük ve hacimsiz saçlara sahipseniz içeriğinde kamelya yağı bulunan ve ilk uygulamadan itibaren saçlarınıza doğal bir hacim veren Petite Maison Hacim Veren Şampuanı tercih edebilirsiniz. Saç dökülmesi problemi yaşayanların; içeriğinde E vitamini ve kolojen bulunan saç dökülmesine karşı şampuan çeşitlerini kullanması gerekir. Kepek problemini kökten çözebilmek adına saç derisini kepekten arındırma özelliği olan buğday kepeği özlü kepek şampuanı tercih edilebilir.
 

Yağlı Saçlar için Hangi Şampuanı Kullanmalıyız?

Saç derisinin salgıladığı sebum oranı bazı bireylerde daha yüksektir. Bu durum saç derisinin hızlı yağlanmasına sebebiyet verir. Yağlı saçlar için şampuan çeşitlerinin içeriğinde bulunan kamelya yağı ve buğday kepeği özü saç derisindeki sebum oranının dengelenemesini ve daha yavaş yağlanmasına yardımcı olur. Kamelya özü saçlara doğal bir hacim kazandırıken buğday kepeği özü saç derisini derinlemesine temizler ve yağdan arındırır. Yağlı saça sahip olanların dikkat etmesi gereken bir diğer husus da saç yıkama sıklığını azaltmak olacaktır.
 

Saç Dökülmesine Karşı Şampuan İçeriği Nasıldır?

Saç dökülmesinin sebeplerinden biri olan kolojen ve vitamin eksikliğini giderecek, en aza indirgeyecek Petite Maison saç dökülmesine karşı şampuan ürününün içeriğinde gluten, kolojen, kamelya yağı, aminoasit, antioksidan, vitamin ve mineraller bulunmaktadır. Her biri saça oldukça faydalı olan bu bileşenler saç dökülme karşıtı oldukları gibi kuru ve sert saçlardan kurtulmak için de etkili bileşenlerdir.
 
En İyi Şampuan Nereden Alınır?
Şampuanlar saçları derinlemesine temizleyen, saça canlılık getiren ve hacim veren ürünlerdir. Ancak her bireyin saç tipi aynı değildir. Bu sebeple her saç tipi için farklı şampuan çeşitleri bulunur. En iyi şampuan çeşidini bulmak için saçınızın hangi işlevlere sahip olan şampuana ihtiyaç duyduğunu belirlemeniz gerekir. Kepekli saçlar için en iyi kepek şampuanı , ince telli saçlar için en iyi saç gürleştirici şampuanı, dökülen, kırılan ve kopan saçlar için en iyi saç dökülmesini önleyen şampuanı kolaylıkla bulmak adına tek yapmanız gereken Petite Maison ürünleri ile tanışmak olacaktır. Petite Maison, yağlı saçlar için şampuan ürünü gibi birçok ürün çeşidinde şampuan markaları arasında en çok tercih edilen ve en uygun şampuan fiyatları ile kullanıcılarını oldukça memnun eden bir markadır.
 
Şampuan Fiyatları Ne Kadar?
Şampuan fiyatları ürünün boyutu ve içeriğinde kullanılan bileşenlere göre fiyat farklılığı gösterir. Petite Maison kepek şampuanı gibi çeşitli saç şampuanları doğal içerikler ve bitki özleri hazırlanan ve oldukça uygun fiyatlar ile sizlerle buluşturulan ürünlerdir. Bütçenizi zorlamadan tanışabileceğiniz Petite Maison en iyi şampuan seçenekleri, saçlarınızı kökten uca derinlemesine temizlerken aynı zamanda besleyen ve yenileyen ürünlerdir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.