x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Katı Sabun Mu Daha İyi Sıvı Sabun Mu?

Katı ve sıvı sabun temelde aynı temizleme özelliklerine sahiptir. Kullanımdaki farklara göre dilediğiniz şekilde tercih edebilirsiniz. Sıvı el sabunu günlük hayatta sevdiğimiz kokulara ve bakım hissine daha çok yer verildiği için daha sık tercih ediliyor. Petite Maison sensual kiss pomegranate serisiyle ile cilt bakımından el hijyenine dek sevdiğiniz ürünleri bir arada kullanabilirsiniz.
 

Sıvı Sabun Mu Köpük Sabun Mu?

Sıvı sabun çeşitlerinin bir türü olan köpük sabun daha çok ticari mekânlarda gördüğümüz ürünlerden bir tanesidir. Köpük halinde kullanabileceğiniz el sabunu çeşitleri olduğu gibi sıvı halde olan ürünleri de evlerinizde tercih edebilirsiniz. Petite Maison hand wash serisinde besleyici ve temizleyici ögeleri bir arada deneyimleyebilirsiniz. Aloe vera, pembe greyfurt gibi doğal bitkilerin içeriklerinin de yer aldığı formüller cilt dokunuzu koruyucu ve destekleyicidir.
 

Doğal Sabun Köpürür Mü?

Doğal sabun , katkı maddesi içeriği azaltılmış el sabunu çeşitleri için kullanılır. Sağlıklı kozmetik ürünlerinin kullanımının yaygınlaşmasıyla her çeşitte doğallığı tercih ediyoruz. Vitamin E, gliserin, aloe vera, nar gibi doğal özleri bir arada görebileceğiniz ürünlerimizle aradığınız bakım ve temizliği bir arada deneyimleyebilirsiniz. Bütçenize uygun ve temizlik alışkanlıklarınıza uyumlu olacak ürünlerle evinizde profesyonel bir bakım deneyimi tadabilirsiniz. Kozmetik ürünleri ve sıvı sabun fiyatları açısından bütçenize de uyum gösteren ürünler sayesinde rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.
 

Sıvı Sabun Fiyatları Ne Kadar?

Sıvı sabun fiyatları ürün hacmi, içeriği ve etkilerine göre değişmektedir. Nar, aloe vera, pembe greyfurt gibi farklı bitkisel özlerin bir arada olduğu ürünlerle sağlıklı bir deneyim elde edebilirsiniz. Güzellik ve bakımla sıklıkla ilişkilendirilen aloe vera, cildin nemlendirilmesi ve canlanması için etkilidir. Sıvı el sabunu kullanırken hem temizlik hem de cilt sağlığınıza faydalı etkiler arıyorsanız sizin için ideal seçeneklerden bir tanesi olacaktır. Cilt bakımı, vücut temizliği ve yüz bakımı gibi birçok alanda sağlığınızı korurken güzelliğinizi vurgulayan ürünlerle kendinizi şımartabilirsiniz. Cilt sağlığını koruyan, vücut temizliği için özelleşmiş seçenekler sayesinde sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt oluşumunu destekleyebilirsiniz. Sıvı sabun çeşitlerini şimdi inceleyin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.