x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Sıvı Sabunun İçinde Neler Var?

Hijyen herkes için oldukça önemli bir husus olmakla birlikte son dönemlerde CoviD- 19 virüsü sebebiyle her bireyin daha da çok dikkat ettiği bir konu haline gelmiştir. Bakteri ve virüslere karşı alınan önlemlerdeki en güçlü duvar olan el sabunu çeşitlerinden sıvı sabun seçenekleri, elleri derinlemesine temizleyen hijjen ürünleridir. Petite Maison sıvı sabun çeşitlerinin içeriğinde bulunan greyfurt, elleri mikroorganizmalardan arındırken aynı zamanda besler ve yeniler. Aynı zamanda Petite Maison sıvı sabun fiyatı diğer sabunlara göre çok daha avantajlı ve her bütçeye hitap edebilmektedir.
 

En İyi Sıvı El Sabunu Hangisi?

Bir sıvı el sabunu ürününden beklenti yalnızca elleri temizlemesi ve bakterilerden arındırmasıdır. Ancak bazı sıvı el sabunu çeşitlerinin içeriğinde bulunan bileşenler ellerin tahriş olmasına ve kurumasına sebebiyet verebilir. Bu nedenle sıvı sabunların içeriğinin doğal olması ve ciltte herhangi bir olumsuzluk yaratmaması gerekir. Petite Maison Sıvı el sabunu seçenekleri, görevini en iyi şekilde yerine getiren ve içeriğinde bulunan doğal özler sayesinde kullanıldıktan sonra ciltte yumuşak bir etki bırakan ürünlerdir.
 

Sıvı El Sabunu Neden Çok Tercih Ediliyor?

Gün içerisinde en çok kullanılan organlardan biri şüphesiz ki ellerdir. Her yüzey ile doğrudan temas halinde olan ellerin sık sık temizlenmesi gerekir. Sıvı el sabunu çeşitleri ise en kolay kullanımı olan hijyen ürünleridir. Yeterli miktardaki ürünü elinize aldıktan sonra 15-20 saniye boyunca elleri derinlemesine temizleyerek tüm bakteri ve mikroorganizmalardan arınabilir, el hijyeninizi maksimize edebilirsiniz.
 

Sıvı Sabun Fiyatı Ne Kadar?

Sıvı sabunlar ürünün boyutu ve içeriğinde bulunan bileşenlerin yoğunluğuna göre fiyat farklılığı göstermektedir. Doğal, katkısız, onarıcı ve canlandırıcı etkili sıvı sabun fiyatları diğer el sabunu çeşitlerine göre yüksek fiyatlı olsalar da sizlere en uygun fiyatlar ile en yüksek kaliteyi sunan Petite Maison, bütçenizi hiç zorlamadan bu ürünlere ulaşmanızı sağlamaktadır. Üstelik sıvı sabun fiyatı kapsamında size özel indirim fırsatları ve fiyat avantajlarıyla birlikte hesaplı bir alışveriş yapabilir, hem kendinizi hem de sevdiklerinizi bu ürünler ile şımartabilirsiniz.
 
Hangi Sıvı Sabun Çeşitleri Tercih Edilmeli?
Petite Maison sıvı sabunlarının içeriğinde bulunan doğal meyve özleri ellerin canlanlamasına ve yenilenmesine etki ederken, cilde oldukça faydalı olan aleo vera özü ise elleri onarır ve yumuşak bir etki bırakır. Bu yüzden Petite Maison sıvı sabun çeşitlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.