x
sadsad x
asdasd

Soyulabilir Siyah Maske Kaç Günde Bir Yapılmalı?

22 Haziran 2022

Soyulabilir Siyah Maske Kaç Günde Bir Yapılmalı?

Son yıllarda hayatımıza giren ve popülaritesi her geçen gün artan soyulabilir maskeler, kadınların yanı sıra bakımına düşkün erkeklerinde vazgeçilmez cilt bakım ürünleri arasında yerini aldı. Güzellik uzmanları tarafından da önerilen soyulabilir siyah maskeyi henüz kullanmadıysanız ürün hakkında tüm detaylara sizin için hazırladığımız yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Soyulabilir maskeler her cilt tipine uygun mu? Soyulabilir siyah maske kaç günde bir yapılmalı? Soyulabilir maskeler nasıl kullanılır? Tüm merak edilenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Soyulabilir Siyah Maske Nedir

Soyulabilir Siyah Maske Nedir?

Toprağın altında yer alanpolifenollerden elde edilen siyah maske, aktif karbon ya da kömür maskesi olarak da adlandırılır. Aktif kömürün yanı sıra soyulabilir maskelerin içerisinde sıklıkla Hindistan cevizi yağı, fındık kabuğu, bambu gibi bileşenlere yer verilmektedir.

Kalsiyum, çinko ve potasyum yönünden zengin olan soyulabilir siyah maske, pek çok dermokozmetik markasının ürün seçenekleri arasında yerini almıştır.

Siyah Maske Nasıl Uygulanır ve Ne Sıklıkla Uygulanır?

Petite Maison Arındırıcı Soyulabilir Maske 120 mlSiyah maskeyi, bir yüz fırçası yardımı ile gözaltları ve dudak çevresi haricinde tüm yüzünüze eşit miktarda uygulamalısınız. Ürün ambalajında belirtilen bekleme süresi boyunca mümkün olduğunca mimik kullanmadan bekleyiniz.

Bu süre genellikle 30 dakika olmaktadır. Ancak yine de ürün ambalajını dikkatlice okumanız tavsiye edilir. Siyah noktaları yoğun olan ciltlerde 15 dakika daha fazla da bekletilebilmektedir. Parmak uçlarınızla maskenin kenarlarından yeterine kuruduğunu kontrol ederek, nazikçe maskeyi kaldırıp soyabilirsiniz.

Soyulabilir siyah maskeyi haftada 1 ya da ihtiyaca göre 2 defa uygulayabilirsiniz.

 

 

Petite Maison Arındırıcı Soyulabilir Maske 120 ml Ürünümüzü Satın Almak İçin Tıklayın. 

 

 

En İyi Soyulabilir Maske Çeşitleri Nelerdir?

SPetite Maison Cilt Tonu Dengeleyici Soyulabilir Maske 120 mloyulabilir maskeler de tıpkı diğer maske çeşitlerinde olduğu gibi arındırıcı, temizleyici, detoks etkili ya da yaşlanma karşıtı form Tıklayınüllere sahiptir.

Petite Maison maske setleri farklı cilt tiplerine ve cilt sorunlarına yönelik ürün seçenekleri sunar. Yağlı ciltlerde en çok tercih edilen ürünlerden biri Petite Maison Işıltılı Soyulabilir Maske Seti’dir. Sebum dengelemeyi destekler.

Petite Maison Işıltılı Arındırıcı Soyulabilir Maske, tüm cilt tipleri için kullanılabilir formüle sahiptir. Bambu Kömür Tozu ve Üzüm Çekirdeği Özü içeren formülü ile gözenekleri arındırmaya ve ışıltılı bir görünümün sağlanmasına yardımcı olur.

Cilt tonu eşitsizliklerinde ise gül özü ve inci tozu içeriği ile dikkat çeken  Petite Masion Işıltılı Cilt Tonu Dengeleyici Soyulabilir Maske önerilen ürünler arasında yer alır.

Petite Maison Cilt Tonu Dengeleyici Soyulabilir Maske 120 ml Ürünümüzü Satın Almak İçin Tıklayın. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.