x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

Tüy dökücü krem , sağlam ve temiz cildinize nazikçe uygulayarak kullanılır. Ağrı veya kesici herhangi bir işlem olmaksızın tüy dökücü etki göstererek istenmeyen tüylerden kurtulmanıza yardım eder. Hassas ve ağrıya duyarlı kişilerin kullanımı için oldukça kullanışlı seçeneklerden bir tanesidir. Tüy azaltıcı etkisinin de olması sayesinde uzun vadede faydalı sonuçlar görebilirsiniz.
 

Tüy Dökücü Krem Hangi Bölgelerde Kullanılır?

Cildinizin sağlam, açık yara olmayan ve daha önce tahriş sorunu yaşamadığınız bölgelere tüy dökücü krem uygulayabilirsiniz. Spatula yardımıyla eşit olarak dağıttıktan sonra 7 dakika beklemeniz etkisini göstermesi için yeterli bir süre olacaktır. Petite Maison hair removel tüy dökücü kolay uygulanabilir yapısı sayesinde nazik bir temizlik hissini destekler. İçeriğindeki pembe greyfurt ekstresi antioksidan ve aminoasit desteği sunarak cildinizin tahriş hissini minimalize etmeye yardım eder.
 

Tüy Dökücü Krem Ne Kadar Bekletilir?

Tüy azaltıcı ve tüy dökücü krem uyguladığınız andan itibaren etkisini göstermeye başlar. 7 dakikadan fazla bekletmenize gerek kalmadan kolay ve hızlı bir şekilde istenmeyen tüylerden arınmaya destek olur. Ovalama, ağrı veya uzun süren işlemler olmaksızın evinizde kolayca uygulayabileceğiniz bir seçenektir. Hızlı ve etkili sonuçları sayesinde seyahat, tatil veya gezilerde en büyük yardımcılarınızdan biri olur.
 

Tüy Dökücü Krem İçeriğinde Neler Var?

Tüy dökücü etkili ürünler içeriğindeki özel formüller sayesinde ağrı veya acı olmaksızın etkilerini gösterirler. Thyoglicolate adlı etken maddesi tüylerin ciltten ayrılarak dökülmesini sağlar. Bu sayede kısa sürede pürüzsüz bir cilt elde etmeye yardımcı olması sebebiyle tercih edilir. Petite Maison tüy azaltıcı etkisiyle de dökülme sürecinden sonra yardımcı olur. Cildinizin farklı bölgelerine uygulayabileceğiniz kullanışlı formül ile bebeksi bir cilt elde edebilirsiniz. Hassaslık ve kuruluk oluşmasını engellemek amacıyla hazırlanmış pembe greyfurt formülü cildinizin nem dengesini korumaya yardımcıdır. Bu sayede istenmeyen tüylerinizden kurtulduktan sonra rahat ve taze bir his deneyimleyebilirsiniz. Sağlıklı cilt bariyerinizin korunduğu yerlerde tüylerin dökülmesini destekleyen yapısı kolay ve hızlı bir sonucu pekiştirir. Bacak, kol, koltukaltı gibi birçok alanda kullanabileceğiniz kremler sayesinde pürüzsüz bir cilt hissi elde etmenize yardımcı olur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.