x
sadsad x
asdasd

Tüy Dökücü Krem Tüyleri İnceltir Mi?

25 Nisan 2022

Tüy Dökücü Krem Tüyleri İnceltir Mi?

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın pratik yolları arasında gösterilen tüy dökücü kremler, hem kadın hem de erkekler tarafından sıklıkla tercih edilir. Hem kullanıcılar hem de kullanmayı yeni düşünenler ise bu kremlerin jilet gibi tüylerde kalınlaşmaya neden olup olmayacağıdır.

Tüy dökücü kremler tüyleri inceltir mi, yoksa kalınlaştırır mı? Tüy dökücü kremlerle ilgili kafalardaki soru işaretlerini hep birlikte giderelim mi?

Tüy dökücü kremleri kullanmak zararlı mı

Tüy Dökücü Kremleri Kullanmak Zararlı mı?

Tüy dökücü kremler, ilgili bölgeleri kısa sürede istenmeyen tüylerden temizlediği için son derece pratik bulunur. Bacaklar başta olmak üzere istenmeyen tüylerin bulunduğu bölgelerde jiletle karşılaştırıldığında daha uzun süreli pürüzsüz bir görünüm sunar. Tabi bu süre kıl yapınıza bağlı olarak değişecektir.

Tüylerin incelerek kopmasını destekleyen kimyasal formüllere sahip olan bu ürünleri kullanmak zararlı mı diye endişeleniyorsanız, üretim esnasında çeşitli testlerden geçiriliyor olması içinizi rahatlatabilir. Doğru kullanım yöntemi uygulanarak ve sadece uygun görülen bölgelere uygulanarak sorun yaşamadan istenmeyen tüylerinizden bu kremlerle kısa sürede kurtulabilirsiniz. Kullanmadan 24 saat önce küçük bir bölgede deneme yapmanız önerilmektedir.

 

Tüy Dökücü Kremlerin Kullanım Alanları Nerelerdir?

Petite Maison Tüy Dökücü Krem 100 mlTüy dökücü kremler en çok bacaklarda tercih edilir. Bacakların yanı sıra özellikle erkeklerde göğüs ve sırt bölgesindeki tüyler için de uygundur. Kol, koltukaltı, kasık ve bikini bölgelerinde de aksi belirtilmedikçe tüy dökücü kremleri kullanabilirsiniz.

Ancak bu bölgelerin haricinde kalan yerlerde, yüz üzerinde, açık yaraların olduğu bölgelerde kullanımı önerilmemektedir.

Petite Maison Tüy Dökücü Krem, 5 dakika gibi kısa bir sürede ilgili bölgelerdeki tüylerin temizlenmesini destekleyen en popüler ürün seçeneklerinden biridir.

 

Tüyleriniz kökten uca temizlenirken, cildinizin de yenilenmesini mi istiyorsunuz o halde Petite Maison Tüy Dökücü Krem 100 ml ürünümüzü hızlıca satın almak için tıklayın. 

Tüy Dökücü Kremler Tüyleri Kalınlaştırır mı?

Tüyleri kökünden almayan yöntemlerin, tüylerin kalınlaşmasına neden olduğu söylenir. Ancak bu durum tüy dökücü kremler için geçerli değildir. Cildin yüzeyine etki eden ve tüylerin koparak bölgeden temizlenmesini sağlayan bu ürünlerin tüylerin yapısı üzerinde olumlu ya da olumsuz bir etkisi bulunmaz.

Tüy dökücü kremler, tüyleri kalınlaştırmadığı gibi, inceltme etkisi de göstermeyecektir. Pratik ve 1-2 haftada bir kullanarak, tüylerinizden arınıp, temiz bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.