x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Vücut Losyonu Bileşenlerinde Neler Vardır?

Cildinize sürdüğünüz ürünlerin her birinin içeriği ve hangi bileşenlerin bir araya getirilerek ürünün hazırlandığı oldukça önemli bir konudur ve hafife alınmamalıdır. Her cilt tipi her ürüne aynı tepkiye vermez. Bu sebeple doğal içerikler ve cilde faydalı vitaminler ile hazırlanmış ürünleri tercih etmek gerekir. Petite Maison vücut losyonu çeşitleri E Vitamini, Gliserin, doğal bitki özleri ve bitki esansları gibi cilt dostu bileşenleri içeriğinde barındırır.
 

Vücut Losyonu Mu Vücut Kremi Mi?

Vücut kremleri cildi nemlendirme, sıkılaştırma, kırışıklıkları giderme gibi özelliklere sahipken vüvut losyanları, bu özellikleri destekleyici nitelikte özellikler taşımaktadır. Uygulandığı ilk andan itibaren vücuda temiz ve ferah bir his veren vücut losyonu çeşitleri, cildin ihtiyaç duyduğu nemi ve esnekliği anında verir. Düzenli kullanımda size ait bir kokunun oluşmasına yardımcı olur ve çevrenizdeki kişilerin sizi kokunuzdan tanımasına sebebiyet verir.
 

Vücut Losyonu Ne İşe Yarar?

Her duş sonrası uygulanması önerilen vücut losyanları gün içinde tazelenebilir. İçeriğinde bulunan E Vitamini antioksidan özelleğe sahip olduğundan cildi yeniler ve cildi zararlı UV Işınlarından korur. Gliserin ise cildi pürüzleştirip yumuşacık yapar. Petite Maison vücut losyonu çeşitlerinin her biri özenle hazırlanmış olup cildi besleyen ve yenileyen formüllere sahiplerdir.
 

En İyi Vücut Losyonu Önerileri Hangileri?

Ciltte ağırlık yapmayan, hafif ve yumuşak yapısı ile kullanıcıları tarafından oldukça sevilen ve vazgeçilmez ürünler arasında yer alan vücut losyonları, cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamakla yetinmeyip gün boyu nem oranının korunmasına yardımcı olur. Meyve kokularını sevenler için Petite Maison Pink Grapefruit Vücut Losyonu, çiçek ve taze bitki kokularını sevenler için Petite Maison Mystic Blue Vücut Losyonu önerilir.
 
Vücut Losyonu Fiyatları Ne Kadar?
Son zamanlarda kozmetik ve kişisel bakım sektöründeki fiyat artışları birçok bireyi daha uygun fiyatlı ürünlere yönlendirmiştir. Ancak uygun fiyatlı ürünlerin her biri temiz içeriklere sahip olmayabilir. Bu durumda imdadımıza yetişen Petite Maison markası, uygun fiyatlı markalar arasında öne çıkmayı ve akıllardaki olumsuz soruları yok eden vücut bakım markası olmayı başarmıştır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.