x
sadsad x
asdasd
Yüz Bakım Önerileri

Peelingden Sonra Duş Alınır mı?

08 Ekim 2021
Peelingden Sonra Duş Alınır mı?

Peelingten sonra duş alınır mı ve peeling duştan önce mi sonra mı yapılır gibi soruların yanıtını merak ediyorsanız blog yazımızın devamını inceleyin. Detayları öğrenmeye hazırsanız başlıyoruz..

Yağlı Ciltler için Evde Peeling Nasıl Yapılır?

04 Ekim 2021
Yağlı Ciltler için Evde Peeling Nasıl Yapılır?

Yağlı ciltler için evde peeling nasıl yapılır sorusuyla birlikte peeling ile ilgili kafalarda birçok soru işareti yer alıyor. Bu soru işaretlerini gidermek ve peeling nasıl yapılmalı konusunu detaylı bir şekilde öğrenmek için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. Hazırsanız başlıyoruz..

Tonik Yüzde Kaç Dk Kalmalı?

28 Eylül 2021
Tonik Yüzde Kaç Dk Kalmalı?

Cilt bakımında en çok kullanılan ürünlerden biri kuşkusuz toniklerdir. Bu noktada toniğin kullanım aşaması oldukça önemlidir. Özellikle ciltte bekleme süresinin dikkate alınması gerekir. Peki tonik yüzde kaç dk kalmalı ? Tonik kullanımıyla ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Maske mi Önce Yapılır Temizleme Jeli mi?

23 Eylül 2021
Maske mi Önce Yapılır Temizleme Jeli mi?

Cilt bakımı rutininde iki aşama çok önemlidir. Hangileri dediğinizi duyar gibiyiz. Maskeler ve temizleme jelleri elbette.. Peki maske mi önce yapılır temizleme jeli mi? İşte merak ettiğiniz detaylar..  Hazırsanız başlıyoruz!

Karma Ciltler Nasıl Nemlendirici Kullanmalı?

27 Ağustos 2021
Karma Ciltler Nasıl Nemlendirici Kullanmalı?

Nemlendirici seçimi, cilt tipine göre belirlendiğinde etkili sonuçlar vermektedir. Bu noktada ilk adım cildinizi tanımaktan geçer. Yağlı ve kuru ciltlerden sonra en çok merak edilen sorulardan biri de karma ciltler nasıl nemlendirici kullanmalı konusu oluyor. Siz de karma ciltlerin hangi nemlendirici tercihinde bulunması gerektiğini merak ediyorsanız blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Buruna Nemlendirici Sürülür Mü?

25 Ağustos 2021
Buruna Nemlendirici Sürülür Mü?

Nemlendirme işlemi, cilt bakım adımlarının temelini oluşturmaktadır. Özellikle temizleme ve arındırma işleminden sonra cilt ne kadar iyi nemlendirilirse bir o kadar canlı ve sağlıklı bir görünüme ulaşır. Bu noktada cildin hangi bölgelerini nemlendireceğinizi iyi bilmeniz gerekir. Peki buruna nemlendirici sürülür mü ? Detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

Yüze Hangi Kremler Kullanılır?

12 Ağustos 2021
Yüze Hangi Kremler Kullanılır?

Kusursuz bir cilt görünümü için öncelik her zaman temizleme ve nemlendirme işleminden geçmektedir. Bu noktada çeşitli yüz bakım ürünleri yer almaktadır. 

Yüz Kendini Kaç Günde Yeniler?

01 Temmuz 2021
Yüz Kendini Kaç Günde Yeniler?

Yüz bakımı ile ilgili merak edilenler arasında yer alan konulardan biri cildin kendini kaç günde bir yenilediğidir. Bu noktada düzenli cilt bakımı oldukça önem arz etmektedir. Yüz kendini kaç günde yeniler sorusunun yanıtıyla ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar blog yazımızın devamında! Hazırsanız hemen başlıyoruz.

Peeling’ten Sonra Ne Yapılmalı?

14 Eylül 2021
Peeling’ten Sonra Ne Yapılmalı?

Cildinizin bakımı için ihtiyaç duyulan adımlardan biri kuşkusuz peelingtir. Bu adımda cilt nefes alıp yenilenirken, fresh bir görünüm kazanır. Peki peelingten sonra ne yapılmalı? İşte merak ettiğiniz tüm detaylar.. Hemen tıklayın!

Yüz Bakımı İçin Ne Kullanılmalı?

23 Mart 2021
Yüz Bakımı İçin Ne Kullanılmalı?

Yüz bakımı aşamasında, hangi adımların uygulanacağı ile birlikte hangi ürünlerin tercih edileceği de önem arz etmektedir. Bu noktada ilk adım kuşkusuz temizleme ile başlar. Peki yüz bakımı için hangi ürünler kullanılmalı, nasıl uygulanmalı? Yüz bakımı hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar için blog yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.