x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Yüz Maskesi ve Peeling Nasıl Kullanılır?

Her yüz maskesi ürününün uygulanma biçimi farklılık gösterir. Örneğin kil maskeleri veya peeling ürünleri nemli bir cilde uygulanırken, kağıt maske veya soyulabilir maskeler kuru bir cilde uygulanmalıdır. Ancak her yüz maskesinin kullanım şeklinde ortak bir nokta bulunmaktadır. Yüz maskelerinden en iyi sonuçları almak için muhakkak temiz, makyajdan ve kirden arındırılmış bir cilde uygulama yapılmalıdır.
 

En Çok Tercih Edilen Yüz Maskeleri Hangileridir?

Yüz maskesi çeşittleri farklı işlevleri olan kurtarıcı cilt bakımı ürünleridir. Gün boyu yoğun tempoda cildin maruz kaldığı UV Işınları, toz ve kirden cildi arındırmak için kullanılan yüz maskelerinin onlarca çeşidi bulunmaktadır. Kil maskesi , kağıt maske , akne ve sivilce maskesi , yüz beyazlatıcı maske, cilt lekeleri için maske , kömür maskesi, kuru ciltler için maske , yağlı ciltler için maske ,  peeling gibi yüz bakım ürünleri cildin ihtiyaç duyduğu alana göre çeşitlilik göstermekte ve her cilt tipine hitap etmektedir.
 

Kağıt Maske Neden Kullanılmalı?

Cilt bakımı rutininin olmazsa olmazı olan peeling ve kağıt maske seçenekleri, cildin ihtiyaç duyduğu neme doğrudan ulaşmak için en iyi alternatif cilt bakımı ürünleridir. Hassas, kuru ve yağlı ciltler için özenle hazırlanmış kağıt maskelerin çeşitli işlevleri vardır. Bu işlevler arasında gözenekleri derinlemesine temizleyerek ciltte detoks etkisi yaratmak, olası kırışıklıkları önlemek, yüze aydınlık vermek ve nemlendirmek yer alır.
 

Kil Maskesi ve Yeşil Kil Maskesi Ne İşe Yarar?

Yalnızca kadınların değil erkeklerin de favori cilt bakım ürünleri arasında yer alan kil maskeleri cildi ölü deriden arındıran, gözenekleri derinlemesine temizleyen, ciltteki sebumu dengeleyen ve cildin nefes almasına yardımcı olan maske çeşitlerindendir. Petite Maison kil maskesi tamamen doğal içeriğe sahip olmakla birlikte cildiniz için tercih edebileceğiniz en iyi cilt bakım ürünleri listesinin en başında yer almaktadır. Doğal içerikli yeşil kil maskesi uygulandığı andan itibaren cilde parlaklık veren ve en çok tercih edilen kil maskesi çeşiti olmaktadır.
 
En İyi Yüz Maskesi ve Sivilce Maskesi Fiyatları Ne Kadar?
Son zamanlarda kozmetik ve cilt bakımı ürünlerindeki fiyat artışlarından yakınılan ve uzaklaşılan bu dönemde adeta bir kahraman gibi imdadınıza yetişen Petite Maison; cilt lekeleri için maskesiyah yüz maskesi ve sivilceli maskesi gibi yüksek kaliteli, temiz içerikli ürünleri en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturan bir markadır. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz sivilce maskesi gibi çeşitli Petite Maison yüz maskesi çeşitleri fiyat performans açısından kullanıcılarından olumlu geri dönüşler alan cilt bakım ürünleridir.
 
Kömür Özlü Kil Maskesi ve Kuru Ciltler için Maske Ne İşe Yarar?
Birçok bireyin ortak problemi olan siyah noktalar için en iyi çözüm yolu kömür özlü kil maskeleridir. Kömür özlü kil maskesi uygulanmadan önce cilt temizlenmeli ve nemli olan cilde kömür özlü kil maskesi ince bir tabaka halinde uygulanmalıdır. 20-25 dakika kadar ciltte bekletilmesi gereken maske kuruduktan sonra ılık su ile durulanmalı ve temiz bir havlu ile yavaşça kurulanmalıdır. İlk uygulamada gözle görülür sonuçlar alacağınız kömür özlü kil maskesi haftada iki kez uygulandığı takdirde siyah nokta ve yağlanma probleminin kısa sürede çözecek ve sizlere beklediğiniz sonucu verecektir. Aynı zamanda kuru ciltler için maske çeşitlerini de Petite Maison ayrıcalığıyla deneyimleyebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.