x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Hangi Yüz Temizleme Jeli Daha İyi?

Makyaj temizleme suyu ve cilt bakımında önemli rol oynayan yüz temizleme jeli , en çok kullanılan cilt bakım ürünlerinin başında gelmekte ve birçok kişinin rutininde yer almaktadır. Bu ürünlerin ortak amacı cildi kirden ve makyajdan arındırmak olsa da her birinin içeriği ve performansı farklıdır. Cildiniz için en uygun yüz temizleme ürününü Petite Maison’ dan bulabilir, keyifli ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.
 

Yüz Temizleme Jeli ve Peeling Ne İşe Yarar?

Makyaj yapmadığınız günlerde cildinizin temizlenmeye ihtiyacı olmadığını düşünebilirsiniz. Eğer böyle düşünüyorsanız maalesef ki yanılıyorsunuz. Cildin kendiliğinden ürettiği sebum, cildi yağlandıran ve gözenekleri tıkayan bir etken olmakta birlikte gün içinde cilde yapışan toz ve kir de ciltten temizlenmesi gereken maddeler arasında yer alır. Yüz yıkama jeli ile her sabah ve her akşam düzenli olarak yıkanan cilt daha aydınlık ve daha canlı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda cildinize uygun peeling seçenekleriyle cildinizi derinlemesine arındırabilirsiniz. Petite Maison yüz temizleme jeli çeşitlerinde uygun fiyatlar yalnızca bir tık uzağınızda!
 

Yüz Toniği Nasıl Kullanılır?

İyi bir cilde sahip olmak için düzenli olarak cilt bakımı yapmak gerekir. Ancak cilt bakımında adım adım uygulanması gereken bazı aşamalar bulunur. Öncelikle cilt yüz temizleme jeli , makyaj temizleme suyu veya miselar su ile temizlenmelidir. Sonrasında peeling ve maske uygulanmalı ardından da yüz toniği cilde bir pamuk yardımıyla yavaşca sürülmelidir. Tonik ciltte bir süre bekledikten sonra ise iyi bir nemlendirici cilde uygulanmalıdır.
 

Peeling Jel Nasıl Kullanılır?

Bazı zamanlarda cildinizi yeterince temizlediğinizi düşünseniz de gözeneklerin içinde derinlerde yağ ve kir birikmektedir. Bu yağ ve kir cildin ürettiği sebum ile birlikte bir akne problemi yaratabilir ve gözeneklerin tıkanmasına sebep olabilir. Peeling jel ise tam da bu durumlarda kullanılması gereken bir üründür. Cilt, makyaj temizleme suyu veya makyaj temizleme yağı ile temizlendikten sonra henüz kurumamışken Petite Maison peeling jel ince bir tabaka halinde cilde uygulanmalı ve birkaç dakika bekletilmelidir. Ürün kuruduktan sonra yavaş hareketler ve ılık su ile durulanmalıdır.
 
Hangi Makyaj Temizleme Ürünleri Tercih Edilmeli?
Günümüzde hemen hemen her markanın çıkarmış olduğu çeşitli makyaj temizleme ürünleri mevcuttur. Ancak her birinin içeriği yeterince temiz olmayabilir. Her cilt tipi için en uygun bileşenleri bir araya getiren Petite Maison, cildinize gereken bakımı yapan ve cildi onaran, makyajınızı temizlerken aynı zamanda cildinizi besleyen içerikli ürünleri sizlere sunmaktadır. Yüz temizleme jeli, yüz yıkama jeli , yağ bazlı temizleyici, tonik, yüz toniği , makyaj temizleme suyu , makyaj temizleme yağı ve miselar su en çok tercih edilen makyaj temizleme ürünleridir.
 
Yüz Peelingi Cilde Nasıl Uygulanır?
Yüz peelingi kullanımı her cilt tipine göre farklılık gösterir. Öncelikle cildiniz hassas ise mutlaka hassas ciltler için uygun olan bir pelling edinmeli ya da peeling etkili bir cilt bakım maskesi kullanmalısınız.  Daha sonra makyaj temizleme yağı veya suyu ile cilt temizlendikten sonra ıslak cilde uygulamakta fayda olan yüz peelingini birkaç dakika ciltte beklettikten sonra doğrusal hareketler ile yavaşça ciltten arındırmalı ve hemen ardından cildinizi bolca nemlendirmelisiniz. Bu noktada Petite Maison yüz peeling ürünlerini tercih edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.