x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Yüz Temizleme Ürünleri Neler?

Yüz temizleme cilt bakımının olmazsa olmaz basamaklarından bir tanesidir. Sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt için yüz temizleyici tercih etmek cildinizin kir, toz ve fazla sebumdan arınmasını destekler. Bu sayede makyajlı makyajsız fark etmeksizin cildiniz sağlıkla parlar. Yüz toniği , maske, süt ve serum gibi farklı ürünler sayesinde temiz ve arınmış bir cilt ile güzelliğiniz ortaya çıkarabilirsiniz.
 

Yüz Temizleme Toniği Ne İşe Yarar?

Yüz temizleme toniği , cildinizin gün içerisinde maruz kaldığı kirden arınmasını sağlar. Petite Maison miselar su gibi profesyonel etkileri ile öne çıkan ürünlerle cildinizin temizlenmesine yardım olabilirsiniz. Sağlıklı ve sağlam hücrelerin oluşmasını sağlayan aminoasit ve antioksidanlarla cilt bariyerinizi güçlendirebilirsiniz. Makyaj temizleyici olarak da kullanabileceğiniz formülü derinlemesine bir temizlik deneyimini destekler. Her cilt tipi için uygun ve faydalı olan yüz toniği ve diğer yüz temizleyici ürünler ile etkin bir cilt bakımı yapabilir ve kendinizi şımartabilirsiniz.
 

Yüz Temizleme Sütü Nedir?

Yüz temizleme sütü , cildinizin doğal nem dengesini koruyarak temizleme ve nemlendirme etkisini bir araya getirir. Makyaj temizlemede pamuk üzerine direkt olarak uygulayarak; cilt temizliği için pamuğa su ilave ederek tercih edebilirsiniz. Petite Maison Oil to Milk Cleanser içeriğindeki greyfurt tohumu yağı sayesinde peeling etkisini de pekiştirir. Temizlik, arındırma, nemlendirme ve besleyiciliği bir arada sunar. Pürüzsüz, aydınlık, temiz ve esnek bir cilt dokusu sağlayan özel formülü her cilt tipi için uygundur.
 

Miselar Su Nedir?

Cilt temizleme işlemi her cildin ihtiyacı olan bir basamaktır. Cilt bakım rutininize ekleyeceğiniz miselar su ve yüz toniği gibi seçeneklerle gözeneklerin temizlenmesi ve kirden arındırma gibi etkileri bir arada deneyimleyebilirsiniz. Makyajdan önce veya sonra kullanabileceğiniz Petito Maison Pore Minimiser baz etkisiyle gözeneklerinizi temizlerken aynı zamanda hazırlayıcı bir etki yapar. Pembe greyfurt ve doğal bitkilerin özleri ile cilt bariyerinizi güçlendirecek ürünlere sitemizden ulaşabilirsiniz. Kolajen üretimi, cilt yenilenmesi, antioksidan etki ve besleyici aminoasitlerle sağlıklı hücrelerinizin yenilenmesine yardımcı olabilirsiniz. Bakım, makyaja hazırlık, yüz temizleme ve nemlendirme işlemleriniz için birbirinden etkili seçeneklerle kendiniz şımartabilirsiniz. Sağlıklı, ışıltılı ve temiz bir cilt için bakım rutininizi yenileyebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.